Yeni Başladım Bi Bakarsanız :)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve jok26 tarafından 7 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. jok26

jok26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle merhaba abilerim,ablalarım ve hocalarım :) Ben 15 yaşında 1.73 boy 62 kg'ım. Senelerdir fit üçgen kaslı benim tabirmle kısacası sexy bir vucudum olmasına hevesliydim :D ve bu hevesim için sonunda 2 Adet Spin Plastik 3x2 lik dumbell aldım 3 kg benim için iyi ne fazla zorluyor arada zorluyor ama çokta deil şimdi ben sizlerden öneri almak istiyorum doğrumu yapıyorum yoksa yanlışmı yada eksikmi öncelikle daha başlayalı 2 gün oldu öncedende mekik şınav vb. olduğu için pek yorulmuyorum. Kusuruma bakmayın lütfen daha hareketlerin tam adını bilmiyorum anlatabildiğim kadar yazıcam :)

100 den başlayıp piramit antrenmanı yani (100-50-40-30-20-10) diye 250 ye kol başına oturarak dumbell kaldırıyorum.
    20 den başlayıp (20-15-10-5) diye Latarel (öyle geçiyor forumda)
    tekrar aynısı 20 den başlayıp Dumbbell Bench Press
    '' '' '' Dumbbell Flyes
    '' '' '' Dumbbell Bench Press (Close)
    ama şu söylediğim 3 hareketi halıda yapıyorum forumdaki hocamız gibi ne spor salonunda çalışıyporum nede öyle bi oturak yada neyse ondan var.
    50 den başlayıp (50-40-30-20-10) kol başına ONE-ARM DUMBBELL ROWS
    tekrar 50 den başlayıp bide oturarak bacak arasında dumbell kaldırıp indirme onun ismini bulamadım k.b.
    Birde 10x5 yani (10 tane 5 setden) şınav çekiyorum
    Tek sefer olarak 50 tanede mekik çekiyorum mekik az onu en sona bıraktım vücüt yorulunca fazla çekemedim ama zorlasam artırabilirim.
    Ben yanlış yapmışım programımı set olarak yapmalıymışım bence birde umarım tam anlatabilmişimdir eksik yapıyorsam söyleyin lütfen artırmak istiyorum çünkü bende eğer bir işten verim alıyorsam yani zamanla kaslarım artarsa ben bu işi zevkle yapıyorum :)
    Not:Elde etmek istediğim vücüt bir Body'ci vucudu deil sadece güzel fit ve üçgen bir vücüdüm olmasını istiyorum eğer ağırlık kg'ıda az ise söyleyin birde ben yeterli çalıştığımı vucudumun ağrımasından ve terimden anlıyorum fakat ben bu hareketleri yaparken ne aşırı bir ağrı nede fazla bir ter :/ Umarım yardımcı olabilirsiniz biliyorum çok uzun bir konu yazdım lütfen kusuruma bakmayın. Saygılar...

Sayfayı Paylaş