Yeni Başladım Besin Desteği Almalı Mıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kaflik tarafından 28 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kaflik

kaflik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamun Aleyküm abiler kardeşler,19 yaşındayım. Yıllardır sporla az çok uğraşan biriyim. 3 4 ay önce falan evde vücut ağırlığıyla ve bir iki dambılla çalışmaya başladım ardından bir süre ara verdim. 3 haftadır spor salonuna gitmeye başladım. Bu programı yapıyorum. http://www.muscleandfitness.com/workouts/workout-routines/complete-mf-beginners-training-guide-0 Benim amacım kilo almak ve gücümü arttırmak. tabi güzel bir görüntüye de sahip olmak istiyorum. Yemek düzenime biraz daha dikkat etmeye başladım ve yaklaşık 3 4 haftada 65 - 66 kg dan 69 - 70 kg çıktım. Boyum 1.86. Amacım 77 - 80 kiloya ulaşmak. Benim sorum yapmakta olduğum program benim için uygun mudur, nasıl bir beslenme programı takip etmeliyim ve besin desteği almalı mıyım? Biraz araştırma yaptım ve Optimum Gold Standart Whey Protein Tozuyla Hardline ProGainer arasında kaldım. Hangisi benim amacıma uygundur ve kullanmaya ne zaman başlamalıyım? Fikirlerinizi ve benim için daha faydalı olacağını düşündüğünüz çalışma programlarını paylaşırsanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş