Yeni Başladım Acayip Acemiyim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Neshter tarafından 24 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Neshter

Neshter Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar VG'ye 1 sene Önce Başlayacaktım Ama uygun zamanım olmadı şimdi zamanım olunca başlamaya kara verdim ve spor salonuna yazıldım ama hocamız yok :( şimdi geleyim kendimi tanıtmaya boy 170 kilo 90 oha (bu ayıda ne böyle demelerinizi duyuyorum :) ) günde 6 saat kadar spor salonuna gidecek kadar vaktim olur tabi 3saat birinci part ve 6 saat sonra tekrar bir 3 saat 2.part olarak Flexor hocanın Yeni başlayanlar için verdiği program bana hafif gelebilirmi eger normalse kaç kilo kaldırmalıyım. vucudumda haddi kadarda yag var normal bi vg'nin yediklerini yemem gerekirmi yoksa egzersiz yaparken gerekli olan olan proteinleri vucut yaglardan çıkartırmı ve zayıflamak isityorum bana önerebileginiz en sert program ne olur ben her türlü zorluga razıyım yeterki su yaglardan kurtulayım ve guzel bir vucuda sahip olayım yanlış bir şey dediysem affola gunde 6 saat çalışabilirim ama bu süre 3 ay için kısıtlı bir süre... bu arada yaşım 19

Gögüs = 112
    kol normal sıkmadan = 39
    Bilek = 23
    bel = 115
    ön kol = 33
    Boyun = 42
    omuz = 129
    kalça = 115
    Baldır = 67

Son düzenleme: 24 Kasım 2010
  2. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Bence şuan için vg ye başlama biraz kilo ver vg ye başladıktan snra o kiloları vermek daha zor olucaktır.

3. Neshter

Neshter Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Forumda Biraz araştırdım anladığıma göre agırlık çalışarak yag yakımı daha kolay oluyormuş birde Flexor hocanın verdiği 1. programda 1 gun dinlenme 1 gun çalışma var 1 gun body çalışayım boş olan dinlenme gunumde ise aerobik Çalışayım diye düşünüyorum

4. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili Neshter,

aman sakın 6 saat falan çalışmayasın günde. 45 - 60 dakika yeterlidir. bünyeyi fena sarsarsın diğer türlü.

5. Neshter

Neshter Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Gunde zaten 6 çalışılmazda eger olabilirse o kadar zamanım var diye söyledim benim düşüncem 45- 50 dakka tempolu koşu 10 dakka mola 50- 60 dakka VG 10 dakka mola sonra 60 dakka tempolu yürüyüş sizce nasıl bu tempoyla bogazı son deligine kadar kısara 1ayda 15 kg verebilirmiyim ve VG ile bir arada götürsem bir zararını görürmüyüm ercintt arkadaşım vg ile yaparsan kilo vermem zor olur demiş ama

6. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    bence yine fazla. 3 saat oluyor. üstelik bir ayda 15 kilo vermekte vücut için iyi değil. bu konular hakkında biraz forumu incelemeni öneririm.

7. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
  8. Neshter

Neshter Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Umut Abi verdiğin linki tamamem okudum çok teşekkur ederim bu azmin beni daha çok gazladı :D 2 sene once bende senin gibi çok sıkı bir rejim yapmıştım ama kardio falan yapmamıştım ve vir ayda 15 kg vermiştim ama bırakınca yine aldım :( şimdi salonada yazıldım haftanın 6 gunu akşam 9-12 arası gidip ilk once tempolu bir yürüyüş yarım saat sonra hızlı olamadan tempolu ibr koşuş 15 -20 dakika sonra tekrar ibr yarım saat tempolu ibr yürüyüş yapmayı planlıyorum ve geri kalan saatlerde ise karın bölgemi çalıştırmayı düşünüyorum mekik... vesaire hedefim 90 kg dan 65-70 kg arasına düşmek ondan sonra vg ye başlayacağım ve tekrar teşekkurler

9. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent

Güzel sayıflama tebrikler :) yalnız ilk 2 fotoda yüzün açık diğerlerinde kapalı sebebi nedir :) dövmelerden anlasılıyo hepsnin sen oldugu :D

10. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Bir ayda 15 kilo mu ne yaptın kendini öldürmek mi istiyorsun cok zararlı.En fazla 5-6 kilo vermelisin ayda

11. HamzaYüksel

HamzaYüksel Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Kilo sorunun var biraz dostum.Mekik onerecegim fakat daha onceden oneren olmustur yine de mekikde fayda var derim yemektende kisarsan bu isin altindan kalkabilirsin.

Sayfayı Paylaş