Yeni başladım.. önerileriniz... (konuyla ilgili görüşlerinize ihtiyacım var)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bytarik06 tarafından 7 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bytarik06

bytarik06 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar ben VG ye başladım 2. haftaya giriyoruz. haftada 3 gün gidiyorum pzts çarş cum
    boyum 177 cm kilom 56 20 yaşındayım. zayıfım ve bundan ben çok şikayetçiyim çok rahatsız oluyorum. bugüne kadar hiç normal vücut ölçülerine sahip olmadım hep zayıftım. kilo almak istiyorum ama üni. öğrencisi oldugum için öğle öğününü geciktirebiliyorum ayak üstü beslenmeyle. inanırmısınız kışlık kazak almaya gidiyorum üstüme göre hiçbirşey bulamıyorum. S ler kısa M ler bol oluyor. pantolonlar zaten belde durmuyo 30 beden bile. spora başlayalı çok iyi beslenmeye çalışıyorum. yemek düşünüyorum hep ve 2 günde bir 150 gram fındık badem karışımı yiyorum faydası olur dediler. ayrıca dediğim gibi kalorisi bol şeyler yemeye çalışıyorum dikkat ediyorum yememe. ama nasıl bi yapıysa istersem dünyayı yiyim geçmiştede boleydi bu yaramıyo. yemeklerde artık çenem yoruluyo yemekten inanırmısınız :D şaka bi yana arkadaslar artık proteinmi gainermi bişi tavsiye bekliyorum. bende artık kilo almak istyorum normal beslenmeyle alamam yada geç alırım ben bunu hızlandırmak istyorum. yada başka bişiler. tavsiyelerinizi bekliyorum.
    saygılar..

2. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Bende bundan şikayetci idim sana kendi sayfamı ve beslenme programımı veriyorum belki işine yarar.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/61kgdan-87kga-6ay-42cm-kol-t33688.html

08:00 : 100gr beyaz peynir ( lor veya kaşar olabiliyor ) ,7 zeytin , 2-4 yumurta tam olarak 1yemek kaşığı bal.
    08:30 : 1çay bardağı üzüm pekmezi.
    09:00 : ufak bir çikolata ( 30-40gr ) veya biskuvi.
    10:00 : 50gr ton balığı 1 bardak su
    11:00 : öğle yemeyi normal ev yemekleri gibi okulda ne çıkarsa Genelde pilav yogurt çorba ve et yemekleri çıkıyor. Yanında biraz meyve veya çiğ ıspanak,Maydonoz.(bunları yanımda ben götürüyorum)
    12:00 : 500ml süt.
    13:00 : 1 Tekrar daha okulda çıkan yemeklerden öğle yemeği menüsü.
    15:00 : 50gr ton balığı , 100gr tavuk.
    16:00 : Bu esnada sadece meyve yiyorum portakal,elma,havuc gibi. 2şer adet.
    18:00 : evde Annemin menüsü Prinç pilavı veya bulgur pilavı, kurufasulye nohut,Yeşil fasulye , bezelye bilinkik ev yemekleri ama yanına mutlaka salata ve içecek koyarım.
    20:00 : Sebze yemekleri. 1 kase.
    20:30 : Kuruyemiş ( Badem,Fındık,Fıstık,İncir,Kuru üzüm) 1kase.
    21:00 : 1bardak süt ve 2 adet muz.
    22:00 : az yağlı ve az tuzlu olmak kaidesi ile atıstırmalık birşeyler Kafama göre

3. bytarik06

bytarik06 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    vallaha bravo ne deyim. bu arada bende gazi üni deyim iibf de istersen görüşebiliriz biraz yardımcı olursun bana :) hocam şimdi sen sürekli bişeyler yemişsin ama bende o olmuyo işte günde 4 öğün fln tıka basa yiyorum ama bole saati saatine değil. dediğin gibi öğlende denk geirsem yemekhanede denk gelmezsem kantinde bişiler yiyorum. onun için bu gainer denen şu kilo artışı için kullanılan tozlardan kullanabilirim ek olarak. biraz araştırdım da sonuçta bir ölçek ortalama 1000-1500 kalori. yani günlük ihtiyaç. + yemek kilo artışı olması lazım?

4. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Ama genetiğin müsayitse gainer kocaman şişkin bir göbek yapabilir özelden mesaj attım sana :)

5. bytarik06

bytarik06 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    valla hocam sporla birlikte göbek olacağını zannetmiyorum zaten ilk etapta kas yağ farketmez bi hacim artışı olması lazım 0 yağ zaten. ama kollar incecik kocaman göbek istemem tabiki
    bu arada bende gönderdim de mesaj gittiğinden emin değilim :S

Sayfayı Paylaş