Yeni başladım. Önerileriniz nelerdir ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve avengeren tarafından 21 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Yaş 17.
    Boy 1.73 cm. Kilo 72.
    Body ye başlayalı yaklaşık 3 hafta oldu. 1 yıl önce 86 kiloydum. 1 yılda 14 kilo verdim. Vücudum fit oldu sayılır. Zaten omuzlarım falan geniş. Şu an tek problem göbek bölgesinde. Hocamın verdiği programla çalışıyorum. Haftada 5 gün body yapıyorum. Program yazılı şu an hatırlamıyorum tam. Bir gün ön kol, bir gün göğüs, bir gün arka kol, bir gün omuz, haftada 1 gün ön ve arka bacak... İşte 5 günü böyle tamamlıyorum. Hergün spor salonunda 30 mekik ve evde en az 20 mekik çekiyorum. Herşey yolunda gidiyo fakat tek sorun kilo verirken spor yapmadığım için göbek bölgemin yağlı olması. Mekik çektiğim için göbeğim sertleşti kas olmaya başladı ama o kasın üstünde bir tabaka var. Bu yağ tabakası nasıl ve ne kadar sürede erir? Ve Vücudum şekle girmeye kaç ayda başlar ? weightlifter

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    mekıkle gobektekı yaglar gıtmez ama sıkılastırır antremandan once 30 -40 dk kardıo yapın bı sure arkasından mekık yapın + bolgesle hareketler sonra bodye gecın bunu bende uyguladım ve ıyı soncu aldım gobek kalmadı

vucudunun sekle gırıp gelısmesı ıcın beslenme onemlıdır ona onem ver yagı azalt proteını artırman gerek

3. ByCobra

ByCobra Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    bende yeni bir konu açıp forumu kirletmeyeyim o zaman.olay şu;
    Size öncelikle durumumu belirtmek isterim.ben 16 yaşındayım.boyum kısa ve 2 sene önce büyüme ilacı kullanmaya başladım.4 ay önce devlet yardımı kestiğinden ve pahalı olduğundan dolayı bıraktım.boyum 167 cm.kilom 63 kg.çok spor yapan biri değilim.ama bu gün benim için milat olmasını istiyorum.göğüsümde,karnımda ve de belimde fazla yağlanmalar var.affedersiniz ama göğüsüm öyle bir hal aldı ki ergen kızların göğüsleri gibi oldu(kusura bakmayın durumun vahimliğini anlatmak için söylüyorum.ergen bir erkek için bu durum çok aşağılayıcı olabiliyor.Göbeğimi içeri çekebiliyorum ama göğüsüme çare bulamadım.lütfen bir ustamız bana bir program sunsun.kaliteli bir program.tam bana göre zaten kısa ve zor uzayan boyumu engellemeyecek ve özellikle göğüs olmak üzere karın ve belimdeki yağları eritip fit hale getirecek bir program.
    yüzme korkum ve boy kısalığının getirdiği psikolojik baskılar nedeniyle asla oynayamadığım basketbol ve futbol gibi sporları yapamıyorum.arada bir yürüyüş yapıyorum onu arttıracağım.ama yürüyüş bu göğüsü halletmez.son çare body.şimdiden ilgilecek olanlara teşşekkür ediyorum.

kısacası:bana güzel bir göğüs-karın-bel-(ve olursa biceps o da artistliğine) programı verin/verebilirmisiniz?

4. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Bu arada beliryetim. Her gün yumurta ve yoğurt yiyorum. Ve süt içiyorum.

5. ByCobra

ByCobra Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    cevap verecek biri yok m?

6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    :)
    yogurtla sutu lıght tuketırsen cok ıyı olur yagsız sut yofurt kullanırsın faydası gene aynıdır sadece yagsız

7. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    valla süt yarım yağlı, yoğurdu da annem yapıyo :D

8. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    eskıden benım annemde yapıyordu :)

yarım yaglı sutlede yapılıyorsa yapsın oda lıgt yogurt olur:D

9. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    valla yoldan geçen sütçüden alıp yapıyo bu süt olmaz mı ? hem doğal pastörize değil :D süt yarım yağlı ve ben kendimi bildim bileli yarım yağlı içiyorum.

Sayfayı Paylaş