Yeni Başladım-Ölçülerim-Jinekomasti var mı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ●тє¢нησ мαη●™ tarafından 1 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ●тє¢нησ мαη●™

●тє¢нησ мαη●™ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba vg ailesi ismim serdar 16 yaşındayım vg ye çok uzun zamandır istek duyuyodum ama spor salonuna hiç gitmedim evde toplasanız yarım yamalak kafanma göre 1.5-2 ay kol kası çalışmışımdır en fazla ki pek bi etkisi yoktur çünkü hiç etkili şekilde yapmadım :D ama ne hikmetse genetik midir nedir bilemem ama vücudum çok iri kilom 112 ama neredeyse hiç sarkık yağ yok zaten dizim altında kalan bacak, kollarım ve boynumda ve omuzlarımda hiç yağ yok sadece gövdede yağ var ama hiç gözükmüyo hele ayaktayken sadece iri gözüküyorum ve bunu vg için bi avantaj olarak görüyorum ölçülerim

sol kol: 32
    sağ kol:33
    omuz: 112
    göğüs: 106 ( ama sırtımda biraz yağ var diye 5-6 cm çıkartabiliriz)
    ön kol: 28

bel ve bacaklarımı ölçmedim yağ olduğu için yanıltıcı olabilir ama bacakalrıma ve göğüs kasıma çok güveniyorum 112 kilo olduğum halde ki boyum da uzun 1.87 yim biçok kişiden hızlı koşuyorum bacakalrıma baya güveniyorum göğüsüm de baya iri ama yağ anlamında değil spor yazıldım geçen hafta 1 haftada 1.2 kg verdim bütün kilolarımı 6 ayda falan atacağım Allah kısmet ederse ama yağ oranım fazla olduğu için spor eğitmenim vg ye tam anlamında başlatmadı beni adaptasyon çalışmaları falan yapıyoruz bi an önce kilolarımı verip tam anlamıyla vg ye başlamak istiyorum gelişmeleri foto olarak koyarım

birşey sormak istiyorum göğüsüm dediğim gibi iri değil ama göğüs ucum biraz yağlı jinekomasti olabilir ama kilolu olduğum için kilo verdikten sonra tekrar gözlemlemeliyim değil mi?

demin verdiğim ölçülerde bi bozukluk yok yanlış olmasın diye abime ölçtürttüm hatta 2 kez ölçtük sonuçlar böyle genetik olarak vg ye uygunum gibi geliyo inşallah güzel bi gelişme olur iyi forumlar :)

2. ●тє¢нησ мαη●™

●тє¢нησ мαη●™ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    hiçbi yorum yok mu yav :(

3. ●тє¢нησ мαη●™

●тє¢нησ мαη●™ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    hocalarım bi yorum yapar mısınız merak ediyorum durumum nasıl ? :)

4. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    kiloya göre gayet iyi nerdeyse benım olcuşer :D sadece kollarım 37 cm 1.74 boy bide 68 kg .
    ne diyim hoşgeldin bodye azimle olduktan sonra huseyın bolt u bıle gecersın

5. ●тє¢нησ мαη●™

●тє¢нησ мαη●™ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Saolun yorumunuz için zaten yaklaşık 1.5 yıldır bu sporu yapmak istiyodum arada bir de evde çalışıyodum kol kası falan ama tabi yememe dikkat etmedim ve düzenli çalışmadım o yüzden bi gelişme olmadı :D Bu sporu bi sorun çıkmadıkça asla bırakmayacağım

6. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    vicudun spora elverişlidir, diet +sporla istediğin vicudu elde edebilirsin
    bu arada resim yok jinekomasti varmı yokmu nasıl bilicez?

7. ●тє¢нησ мαη●™

●тє¢нησ мαη●™ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkürler ben de elverişli olduğumu düşünüyorum. Jinekomasti için en kısa zamanda fotoğraf çekecem şimdilik biraz yağlanma var ama tabi o kadar kiloya olmaması mümkün değil zayıflayınca tekrar gözlemliycem eğer sorun devam ederse bi doktora gidicem :)

8. oniks41

oniks41 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    gelişime müsaitsin :)

jinekomastiye gelince bir fotoğraf olsaydı daha sağlıklı yorum yapardık.Ama şunu söyliyim,şu an 16 yaşındasın ergenlik döneminde erkeklerdede göğüste şişikinlik meydana gelir ve bu çok doğaldır.Vücudunun tüm kısımları gelişiyor çünkü.Görüntüsü rahatsız ediyorsa biraz kilo verebilirsin.Kafana çok fazla takma.;)

9. ●тє¢нησ мαη●™

●тє¢нησ мαη●™ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    yorumunuz için teşekkürler kilolu olduğumdan dolayı görüntü yanıltıcı olabilir, sonuçta o kadar fazla kilom var göğüs bölgesinde yağlanma olmaması imkansız :D o yüzden kilo verdikten sonra fotoğrafımı koymayı düşünüyorum

Sayfayı Paylaş