Yeni başladığım için 4 hafta fitness yapmam gerekiyorumuş?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve saeros tarafından 15 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. saeros

saeros Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Security
    Yer:
    Eskişehir
    Arkadaşlar vücut geliştirmeye yeni başladım.5 gündür sürekli koşu bantı 20 dk>20 dk bisiklet>10 dkda kollarıda çalıştıran ismini bilmediğim bir bisiklette çalışıp o günki çalışmam bitiyor.Bugün kafama takıldığı için hocaya (yada hoca olduğunu sandığım kişiye) ağırlık ne zaman çalışacağım diye sordum ve 4.hafta nın sonunda dedi.Boyum 185 Kilo 80 kilo sorunun var dediler göbek çevresindede aşırıya kaçmayacak kadar bir yağlanma var ama bu 1 aylık fitness yapıcaksın demesi banamı abest geldi yada doğru olan bumu arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.weightlifter

2. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Fitness yapman yanlış, hazırlık antremanında fitness yapılmaz, daha doğrusu sadece fitness yapılmaz. Spora giriş için temel hareketlerle tüm vücudu çalıştırcağın hareketler yapmalısın( Genelde makilere girerek) ki kaslar ısınsın, kas kütlesi eklemeye hazır hale gelsin. Hocan güya seni ısıtıyor kondisyon antremanıyla.

3. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    rant amaçlı olabilir . yani daha çok ay salona gelmen için

4. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    ilk defa böyle bişey duyuyorum :D tamam göbeginde yaglanma olabilir ama 30 dk kardio yaptıktan sonra senin yine agırlık çalışman lazım ki vücud ilerdeki giricegin agırlıklara hazırlansın . büyük ihtimalle arkadaşın dedigi gibi daha çok salona gitmen için yapıyodur adamda kendini düşünüyo tabi evde bir sürü coluk cocuk aç para beklerler :D

5. RocKuN

RocKuN Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Ben yeni başladıpımda hoca bütün temel hareketlerin bulunduğu bir program vermişti.1 ay kadar öyle takılmıştım.Hareketleri vericek ki sen barları,dumbelları nasıl tutucağını bilesin,hareketlerde nasıl durucağını bilesin.

Sayfayı Paylaş