Yeni Başlıyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve emirglcicek tarafından 29 Mart 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. emirglcicek

emirglcicek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Mrb arkadaşlar abiler.ben Emir,22 yaşındayım kilom 134 ,boyum yaklaşık 1.95.bende artık değişim isteyip yola çıkan biriyim . Salona yeni yazıldım ve hoca bana ağırlık programından ziyade bisiklet koşu bandı ve uzay yürüyüşü yazdı bununla birlikte minder hareketleri.tabiki öncelikli amacım ideal kiloma düşmek.Hoca ağırlık programı yazmadı daha kaba ve biçimsiz olabilirim diye ilk olarak kilo vermem gerektiğini daha sonra ideal kilo uzerinden kas kütlesi yapmaya çalışmam gerektiğini söyledi.açıkcası ben bazı yerlerde tek kardiyo yapılması kas kaybına neden olur diye duydum bazı yerlerde de tam tersini.hocalar tabiki bilgili bişeyleri başarmış insanlar ancak özellikle benim sorduğum bu konuda farklı görüş bildirenler oldu.benim sizden isteğim bunu birebir yaşamış iseniz veya ispatlı farklı bir açıklamanız var ise bana yardımcı olmanız.en azından başlangıcım doğru olsun sonradan tüh demek istemem .şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim...

Sent from my iPad using Tapatalk

Sent from my iPad using Tapatalk

2. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.