Yeni başlıyorum yardım..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Sirinbobey tarafından 6 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Sirinbobey

Sirinbobey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba sevgili bodybuilding seven arkadaşlar.Ben 17 yaşında 1.78 boyunda 83 kilo olan bir vatandaşım.Kilomun fazla oldugunu biliyorum ve sonunda kararımı verdim busefer ciddi ciddi spor yapmaya başlıyorum ve bırakmayacağım da.1 senelik kickbox geçmişim var ozamanlar 65 kilo civarlarındaydım sporu bıraktıktan sonra hobidi gırtlak yiyince 80leri gördüm artık.Sonra fitnesse başlamıştım boksu bıraktıktan 2 sene sonra ona da 3 ay felan gidebildim sonra bırakmak zorunda kaldım onun da ardından 1 sene geçti busefer inşallah hiçbirsorun olmayacak ve spora başlayacağım.Acaba kaç ayda toparlayabilirim çünkü hocanın dediğine göre senin fazla agırlık kaldırmana gerek yok omuzların felan çok iyi sadece biraz daha koşu ağırlıklı çalışma yapmam lazımmış.Yani yaza kadar biraz da olsa vücut yapabilirmiyim nasıl beslenmeliyim.Sizinde fikirlerinizi de alırsam çok sevinicem.O bana bakmayan kızların aklını almak istiyorum biliyorsunuz bu ara kızlar giyiniş ve kas kütlesine bakıyolar,yorumlarınızı bekliyorum :))

2. buraksaibot

buraksaibot Yeni Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    2 ayda süper vucut = İNSANİTY WORKOUT

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link :
    Arama Kelimeleri :
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okuyunuz
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Saygılarımızla BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş