Yeni başlıyorum yardım istiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve altugs tarafından 6 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. altugs

altugs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba son zamanlarda aldığım kilolardan ötürü artık spora başlamam lazım boyum 1.85 kilom 103 öncelikli hedefim göbek ve göğüs bölgemi azaltmak.öyle lombul lombul yağa sahip değilim sizlerden rica nasıl bir programla başlamalıyım ve yardımcı gıdalar konusunda yardım istiyorum yağ yakıcılar ve komplex ürünler arasında kararsız kaldım bi tane komplex ürün alsam yetermi yada yağ yakıcıların yeri ayrımıdır.
    yardımlarınızı bekliyorum.bench_O

2. hellbeat35

hellbeat35 Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    creatine kullanabilirsin ve bol bol koşu cardio ve başlangıç programını uygula + diyeT thums:

3. altugs

altugs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevap için teşekkürler bir marka önerebilirmisiniz creatine için ilk defa alıcam yanlış bir ürün almayayım

4. hellbeat35

hellbeat35 Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    bence ilk 2 ay alma bi başla tempoya alışınca alırsın hem araştırma zamanın olur .thums:

5. altugs

altugs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şuan feci gaza geldim bide forumda kullananları okuyunca 1 ayda 10 kg verdim yazanları ek gıda alıp başlayayım diyorum çünkü ben 2 ay spor yapıp bir fark hissetmezsem bırakırım kendimi biliyorum =) bana çabul etki yapacak bir ürün lazım kendime mayıs ayına kadar bi hedef koydum 103 kg dan 83 kg düşmek gibi.

6. HorizonN

HorizonN Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    muscletech hardcore stix için iyi diyorlar dstm benimde kilo problemim var almayı düşünüyorum bunu

7. hellbeat35

hellbeat35 Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    yaklaşık 20 kiloyu 2-3 ayda verirsen tersten görürsün veremezsin demiyorum bak seneye yaza da 203 olursun haftada en fazla 1 kilo vermek tavsiye ediliyor yoksa aynen alırsın thums:

Sayfayı Paylaş