Yeni başlıyorum (termojenik yağ yakıcı önerisi)

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve daywalker15 tarafından 12 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. daywalker15

daywalker15 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Ustalar,arkadaşlar..

Bende epey bi kilo fazlalığı var. Sıkı diyet ve günlük 1 saat yürüyüşle birlikte başlamayı düşünüyorum. Bunun yanında destek sağlayacak bir termojenik yağ yakıcı almayı düşünüyorum. Hydroxycut Hardcore düşünüyodum fakat hiçbiryerde stoklarda görünmüyor. Alternatif olarak tavsiye ettiğiniz bir supplement var mı ? 2 yıl önce burdaki yorumlara bakarak 1 kutu Hardline Burner+Chromium Picolinate takviyesi. Faydasını görmüştüm, fakat devamını getirmediğim ve eski yememe devam ettiğim için verdiğim 15 kiloyu geri aldım. Bu sefer kararlıyım.

Bana uygun en iyi önerileri bekliyorum sizden, şimdiden teşekkürler..

2. canavar

canavar Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Teknik Ressam
    Yer:
    Karşıyaka
    ay bende düşünüyorum ama nereden bulacağım bilemiyorum
    işi bilen biri getirtse ya bu yağ yakıcıyı
    şimdide 3 kutu oldu sipariş:D

3. TheExtremist

TheExtremist Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul / Bostancı
    Kaba yağlarınızı yakıp biraz küçüldükten sonra (en az bir 2-3 ay spor yapmanızı tavsiye ederim) bu tarz ürünlere yönelseniz daha iyi olur zannımca.

Bu iş sürekli yağ yakıcı ile olmaz,azim ve diyete sadakat en önemli unsurlardır.Ne zaman ki bir desteğe ihtiyaç duyarsınız,o yokuşu çıkmak için supplement'ler kullanılmalıdır.

Unutmayın ki termojenikler yağ yakmıyor,siz yakıyorsunuz onlar yardımcı oluyor.

Saygılar.

4. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Bende arıyorum uygun bir yağ yakıcı, şuan keto diyetindeyim ama bunu yağ yakıcı ile desteklemek istiyorum, hazirana geldik malum hızlanmak lazım. En uygun fiyata nerden bulabiliriz?

Sayfayı Paylaş