yeni başlıyorum tavsiyerinizi bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve YnsEmre tarafından 12 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. YnsEmre

YnsEmre Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Emre
    Merhabalar ben aranıza yeni katıldım bir kaç sorum olucak. Kışın 2 ay body ye gittim bazı sebebler dolayı bırakmak zorunda kaldım ve ramazanda sonra hiç bırakmayacak şekilde başlayacağım sizlerden tavsiyeler bekliyorum ama yemekle ilgili sorunum var öğlen işyerinde ne çıkarsa onu yiyorum sadece yemek daha az ve ekmek yok :) dedemlerde kaldığım icin pek özel yemekte yapamam yani hergün yapamam.
    [​IMG][​IMG]

Gördüğünüz gibi şimdiki halim bu bir dahaki yaza kadar göbeğin eritip azda olsa fit olmak istiyorum nasıl bir yol izlemeligim yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim :) bu arada göğüs kaslarımı oynata bildigimi farkettim acaba 2 ayın etkisimidir ?

2. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Bu sporda en önemli şey beslenme.Ardından antrenman geliyor.2'sini birlikte iyi bir şekilde yürütürsen amacına ulaşırsın.Herşey istediğin gibi olur inşallah.

YnsEmre bunu beğendi.
  3. serhatyildiz

serhatyildiz Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa

Yukarda arkadaşın yazdığına katılıyorum bu sporda en önemli şey beslenme.eger yediklerime dikkat edemem diosn bu iş cok zor hatta imkansız.

YnsEmre bunu beğendi.
  4. YnsEmre

YnsEmre Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Emre
    yediklerime dikkat ediyorum tam kararında yiyorum yağlı yiyeceklerden abur cuburdan tatlılardan koladan uzak duruyorum, tatlıyı sadece azcık yiyorum oda sütlü tatlılardan sadece zaten çalıştığımiçin sürekli hareket halindeyim ağır yük kaldırdığımda oluyor. Geçen ay böyle yaparak 3 kilo verdim.

5. serhatyildiz

serhatyildiz Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa

Yediklerine dikkat etmen gerekiyor dekren sadece tatlı kola gibi yiyeceklerden bahsetmiorm. gerekli oranda protein karbonhdrat ve yağ tüketmen gerekiyor.

YnsEmre bunu beğendi.
  6. YnsEmre

YnsEmre Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Emre
    Nasıl beslenmeliyim ne tür gıdalar almalıyım ? Beslenme programı vere bilirmisiniz kendi yemeğimi kendim yaparım artık :)

7. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Forum'u araştırırsan nasıl beslenmen gerekeceğini öğrenirsin. Ama tavsiyem diyetisyen'e gitmen.

8. Arny90

Arny90 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Kendi yemegini kendin yapmani tavsiye ederim. Guzel bir yag yakim sart. O arada kendini guclendirip hamligini attiktan sonra yag oraninda azaldiktan sonra yavas yavas parcali bir gorunum elde edersin disiplinli bir programda. Bu is sabir ve irade isi. Bol sans ve basarilar.

YnsEmre bunu beğendi.
  9. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Bir dahaki yaza kadar eğer sporu devam ettirirsen kendini tanıyamaz halde bile bulabilirsin bu sporla , sana tavsiyem gidebiliyorsan salona devam et , hocadan güzel bir program iste vücut yağ oranını %10 altına indirebileceğin ve bunun yanında ilk ay başlangıç programı , diğer aylar hacim gidersin , beslenme önemli ama beslenme bence bu sporda antreman kadar önem gösterilmeyecek birşey sen antreman aksatma-sporu bırakma işini bi yana çek düzenli olarak spor yap her ay fotoğraf çek bak şöyle eminim söyliyorum her 3 ayda bir kendini farklı hissediceksin.Beslenme işinide çözersin dostum , öğün sayısını artırabiliyorsan vs çok yağlı yememeye dikkat et vbz birçok beslenme kuralı onları çözersin.

YnsEmre bunu beğendi.
  10. PowerLife

PowerLife Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Bende ramazandan sonra başlıcam salona.İnsallah 1 sene sonra 'PowerLife 1 yıllık değişim' diye konu açmak istiyorum .. :D

11. YnsEmre

YnsEmre Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Emre
    Hepinize teşekkür ederim :) hafta üç gün oluyor pazartesi salı cuma gideceğim düzenli olarak, yemek programını hocaya soracağım birde diyetisyenede gidebilirim. SiR_Arawn beni çok gaza getirdin abi :)

12. lMarquez

lMarquez Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    umarım hedefine ulaşırsın dostum başarılar dilerim...

YnsEmre bunu beğendi.
  13. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Zaten gaza gelmen gerek , inanırsan yapabileceğine başarabilirsin , hırsda bir faktör bu konuda 2 sene önce 103 kgden 80 e düşmüştüm.İstersen oluyor.Sadece sporu düzene koy , antreman aksatmamak ve hareketleri doğru yapmak en büyük faktör , gerisi sonra beslenme , uyku düzeni geliyor.
    Antreman >Beslenme>Uyku düzeni bu sırada hepsine önem verirsen zamanla istediğin vücuda gelirsin.

YnsEmre bunu beğendi.
  14. YnsEmre

YnsEmre Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Emre
    Biran önce Ramazanı atlatalimda başlayayım :) sabırsızlanıyorum :)

Sayfayı Paylaş