Yeni Başlıyorum tavsiyenizi beklerim..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve obudakisg tarafından 28 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. obudakisg

obudakisg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar bu spora yeni başlıyorum.Boyum 170 cm kilom 89 Öncelikli hedefim fazla kilolarımdan kurtulmak ve ondan sonra hacimlenmektir. Öncelikle aşağıda vereceğim diyeti bir diyetisyen tarafından kan ve diğer tahlillerimle birlikte yazılmıştır. Ben bu diyetin yanına haftada 2 gün yüzme ve haftada 2 gün Fitness ile birlikte sağlık bir kilo vermeyi hedefliyorum gideceğim salon üniversitenin salonu olacağından hoca bulunmamaktadır. Sizden ricam hem yağ yakabileceğim hem de kas kütlesini koruyabileceğim bir fitness programı( forumda araştırdım ama yüzmeyle birlikte uygulanıp uygulamayacağı konusunda tereddütler yaşadığım için buraya yazma ihtiyacı duydum) Diyet , yüzme ve fitness ile birlikte L-carnetin’de kullanmayı düşünüyorum tavsiye edebileceğiniz bir marka var mıdır? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    Sabah; Açık çay veya ıhlamur
    Haftada 2 gün 1 adet haşlanmış yumurta
    1 kibrit kutusu beyaz peynir
    2 ince dilim ekmek
    Çiğ sebze söğüş
    5 adet zeytin
    Ara Öğün; 1 Porsiyon meyve veya 2 – 3 adet kepekli diyet bisküvi
    Öğle yemeği; 5 adet ızgara köfte
    3 Yemek Kaşığı Bulgur pilavı
    1 Kase Yoğurt
    1 İnce dilim ekmek
    Bol Salata Yağsız
    Ara Öğün; 1 Porsiyon meyve veya 1 su bardağı ayran veya 5 adet fındık
    Akşam Yemeği; 1 Kase Çorba
    4 Yemek kaşığı sebze yemeği
    1 Kase Yoğurt
    1 İnce Dilim ekmek
    Bol Salata
    Ara Öğün 1 Porsiyon Meyve veya 1 Su bardağı Süt

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:42 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:11 ----------

kimse cevap vermiyecekmi arkadaşlar...

Son düzenleme: 28 Mart 2012
  2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Çok yetersiz bir beslenme, antrenman yaptığın gün düşüp bayılma ihtimalin yüksek. Forumu biraz daha araştır.

3. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    iyiki kilolarımyok :D kilosuzken kasyapmak kolaydır ama kiloluyken zor bana çok diyen oldu sporu bırak ye iç yapt kilo al ben kiloyla spor u bi arada yürütüom şimdi gayet iyi artışta var

bence normal insanlar gibi ye ne az ne fazla onun yerine fazladan spor yap sabah akşam yap

4. sekmeth

sekmeth Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara
    İnsanlara bilinçsizce,birşeyler anlatmaya çalışma.Verdiğin bilginin doğruluk payı yok.hoş değil.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:41 ----------

Antrenman esnasında çalıştırdığın kaslarda kas fiberleri açılır ve antrenmandan sonra düzgün beslenme ile (protein agırlıklı) vücut bu açılan fiberlerin arasını doldurur kas inşaa eder. yani kas dinlenirken büyür, vücut daha dinlenmeden fazladan spor yapmak yıkıma sebep olur,bu sporun temeli beslenmek ve dinlenmek.kolay gelsin.

5. obudakisg

obudakisg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yardımcı olacak yokmu ?

Sayfayı Paylaş