Yeni Başlıyorum Tavsiyelerinizi Ve Yorumlarınızı Bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Onureren59 tarafından 1 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Onureren59

Onureren59 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    SELAMUN ALEYKUM BEN BU HAFTA SPORA YAZILMAYI DÜŞÜNÜYORUM Bİ KAÇ SORUM OLUCAK SİZLERE HEM SPOR YAPMAK İSTİYORUM HEMDE SAĞLIKLI GÜZEL FİT GÖRÜNÜMLÜ BİR VÜCUDUM OLSUN İSTİYORUM YAŞIM 20 BOYUM 1.95 KİLOM 93 NE KADAR SÜREDE VÜCUDUMU DÜZENE SOKAR VE ŞEKİL VEREBİLİRİM AYLARDIR HEVESİM VAR SPORA ÇOK ÇALIŞMAK İSTİYORUM VE SİZCE TAKVİYE ALMALIMIYIM TOZ VS NELERİ ÖNERİRSİNİZ NELERİ ÖNERMEZSİNİZ YORUMLARINIZ BEKLİYORUM HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN SAYGILAR..

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Aleyküm Selam , sizin istediğiniz görünüme ne kadar sürede geleceğinizi sadece tahmin edebiliriz buda birçok bilginizi aldıktan sonra yorumlanabilir bir durum zaten , yağ oranınız , şuan ki kas kütleniz , beslenmen.
    Supplement almak için çok erken bunu 3-6 ay bu sporda geçmişin olduktan sonra ve disiplinli bir spor hayatına , beslenme programına sahip olduktan sonra düşünmelisin.
    Başka sorularınız varsa https://www.facebook.com/sporyapiyorum sayfamıza yazarsanız daha hızlı ve rahat konuşabiliriz.

Sayfayı Paylaş