1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yeni başlıyorum korkuyorum açıkçası.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Lbhp tarafından 30 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Lbhp

Lbhp Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar durumum çok açık. Bugüne kadar spor yapmadım. Boyum 1.73 kilom 85. Bu yaz spor yapmak ve fit olmak en büyük amacım olacak. Ama göğüs bölgemde bir sarkıklık var. Yağ mı değil mi bilmiyorum. Sporla toparlananilir mi ? Son olarak da daha önce spor yapmamış olmam beni çok mu zorlar ? Teşekkürler. Sporu yaza erteleme sebebim lys sınavları 80 günlük bir dönem kaldı sadece.

2. ArL

ArL Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Bugüne kadar hiç spor yapmadiysan göğsünün sarkık olması çok doğal yagdir. Hiç spor yapmaman seni biraz zorlayacaktır pes etmeden devam edersen karşılığını alirsin.

Lenovo S90-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. UNS

UNS Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba, boy kilo orantına bakılırsa jinekomasti olacağını düşünmüyorum göğüsünde. Sporla düzenlenir tabii ki ama amacını doğru belirlemen ve periyotlamanı doğru yapman lazım. Bunun yanında beslenme ve yüklenme-toparlanma döngünü de doğru ayarlaman gerekiyor.

Sayfayı Paylaş