Yeni başlıyorum fakat sorularım biraz daha farklı.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bgmbrk tarafından 2 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. bgmbrk

bgmbrk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yaklaşık 2 senedir vg 3 ay aralıklarla yaptım ani doğru dürüst bir etkileşim söz konusu olmadı. Beslenmeme fazla dikkat edemedim çünkü ygs hazırlıkları ve anne babanın işe gitmesinden dolayı yemeğe vakit ayıramadım yeterince. Ayrıca sigarada kullanıyorum :(
    Küçüklüğümden beri sporla , 7 yıldır body ile ilgiliyim çoğu şeyide biliyorum.
    -Kilo alamayan çok kişi var ve forumdada görebiliyoruz zaten ve bu arkadaşlara herkes farklı farklı cevaplar veriyor kimisi porgramını değiştirmelisin, kimisi yemek düzenin yanlış, kimisi doğru gidiyorsun devam. Şeklinde cevap veriyor.
    şimdi bağlıyorum:
    Ben 1.82 boyunda 61 kiloda genç bir arkadaşınızım ve en yüksek gördüğüm kilo 65.
    Yemek yemeyi düzene soktuğum zaman kilom sabit kalıyor.
    Programımı değiştirdiğim zaman kilo hiç alamıyorum.
    Sizlerden istediğim bana kilo nasıl alınır onu söylemeniz değilde sporcunun sağlıklı kilo alabilmesi için ''CAN ALICI NOKTALAR'' nelerdir? Olmazsa olmazlar? Kesinlikle yapılması gerekenler? Çünkü artık illallah ettim arkadaşlar, bu spora aşığım yardımcı olun .

2. hooliqan35

hooliqan35 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Yeteri kadar protein, kalite karbonhidrat ve yaglar ile gunluk harcadigin kalorinin 300- 500 fazlasini almalisin

3. Can Emre Arslan

Can Emre Arslan Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Dostum yemek yiceksin ben Vg başlamadan önce 58 kiloydum şimdi 75 kiloyum.Tıpkı senin gibiydim ancak bunun çözümü yemek yemek
    şimdi bana diceksinki 3 öğün yiyorum halen alamıyorum o zaman 4 öğün yiceksin 5 öğün yiceksin.Paranı sigaraya verme ben 5 yıldır sigara içicisiydim bak sigara parasını tavuk pilava harcadım kilo almaya başladım yağlı,şekerli, herşeyden uzak durdum bunların haricinde herşeyi yedim.Gainerla felan olucak iş değil yani dostum Yemek yiceksin ama öyle insan gibi değil canavar gibi yiceksin.Özellikle sigarayı bırak iştahını keser.

Sayfayı Paylaş