Yeni Başlıyorum Antreman ve Isınma İçin Yardım.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve c4n3r tarafından 4 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. c4n3r

c4n3r Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Yeni Başlıyorum Antreman ve Isınma İçin Yardım İstiyecektim.

Daha Önce Vücut Çalışmıştım Doumble ile fakat sag kolum halı sahada başımagelen bir kaza sonrası bilekten kırılınca bıraktım 4 aydır vücut çalışmadım.Şimdi tekrar baslamak istiyorum.Tüm Vücudumu geliştirmek İstiyorum.Bugünden İtibaren Güzel Bir Program ile Ne kadar Sürer bilmiyorum ama vücudumu bir şekile sokmak istiyorum.Özelllikle Bicepsler,omuz kasları ve karın kasları bölümünü.Göbeğimde ve geliştirmek istediğim yerlerde bulunan yağları kaslara dönüştürmek istiyorum.İşim Olduğundan dolayıda Spor Salonuna ayıracak vaktim olmuyor ne yazıkki.
    :arrow:Bu Yüzden Evde 2x5 Doumble ve Normal Vücut Hareketleri(Şınav,Mekik Vb.) ile Yapılabilicek , Uygun Bir Beslenme,Isınma ve Antreman Haftalık Programına Çok İhtiyacım Var.Bu Forumda Çok Deneyimli İnsanlar var.Sizlerin Bu Konuda Yardımlarınızı Bekliyorum.Şimdiden Herkese Çok Teşekkürler.

Not:
    Forumdaki Konuları İncledeim Fakat İstediğim Kriterde Bir Konu Göremedim.Bu Yüzden Konu Açtım

Son düzenleme: 4 Ağustos 2010
  2. gs01

gs01 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    bi kere yağlar kasa dönüşmez duh ikincisi yaglarını eritmek istiyosan cardio yapmalısın ama vaktin yok sanırım bunun için yemek programını düzenlemelisin bu da forumda nasıl yapılacağı vardır. program olarakta flexor hocamızın evde çalışma programı var onu uygulayabilirsin o da forumda var dumbelllls

Sayfayı Paylaş