Yeni başlıyacağım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve marmix tarafından 21 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. marmix

marmix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.Daha önce hiç boyd ile ilgili bir araştırmam ve ya merakım olmadı.Forumuda işlerim dolayısıyla detaylı inceleyemedim.İlk konumu buraya açıyorum.

Arkadaşlar benim durumum biraz karışık.Arkadaş çevrem özgüvenimin olmadığını söylediler ve bunu çok kişiden duyup bazı şeyler kaybedince özgüven nasıl kazanılır konusunda araştırmalar yaparken herkezde ortak bir kanı vardı.Herkez spora,uzak doğu sporlarına,body'ye gitmemi söylediler.Vücudum hantal olduğu için bodyden başlamak daha mantıklı geldi.

Öncelikle şunu söyliyeyim.Kendimi bilgisayara kaptırdığım için daha önce hiç spor yapmadım Evet Evet hiç spor yapmadım.FUtbol basketbol dahil.

Şuan 19 yaşındayım.85 kiloyum.Ama hiç kas yok olduğu gibi yağ.Göbek çok var.Arkadaşlar bana ne tavsiye edersiniz.Bana forumda okumam gereken yerlerin linklerini verebilirmisiniz.Birde mahallemde bir tane salon var daha önce hiç gitmedim içine falan bakmadım ama mahalle arasında küçük biryer.Sizce oraya gitmelimiyim.

2. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Foruma hosgeldin,

Bu spor ile sadece guc, kuvvet degil, aynı zamanda kendine guven de kazanacaksın. baskalrının 2 elle kaldıramadıgını sen tek elle kardıracaksın, Tum arkadaslarında daha iyi bir vucudun olacak, Digerlerine gore cok daha az hastalanacaksın, Vucut yapın tum bayan arkadaslarının ilgisini cekecek.

Bu sporun faydaları saymakla bitmez. Bu sporu bilincli yapmak icin bol bol okuyacaksın. Sana bir kac link veremem zira senin gibi yeni baslayanların tum forumu bastan asagı okuması gerekiyor.

Konuyu kitliyorum, zira bu boyle bir baslık altına ya kimse bir sey yazmaz ya da genel gecer ifadelerle tavsiyede bulunur ki, bu a ne senin ne de forumu okuyanların isine yarar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş