Yeni başlıyacağım fakat ne yapmalıyım ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve YoLYoRGuNu tarafından 18 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. YoLYoRGuNu

YoLYoRGuNu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar daha önce hiç body'e gitmedim ve haziranda başlamayı düşünüyorum . Fakat birkaç sorum var mesela şimdi benim kilo fazlam var ve ben kilo vermek istiyorum yani ilk önceliğim kilo vermek . Peki body'e giderken herhangi bir suplement kullanmalı mıyım ? Aslında protein tozu filan kullanmak istemiyorum kendime bir protein barı hazırlamayı düşünüyorum fakat bu gerçekten şuan için lazım mı ? Sonuçta yeni başlıyorum . İlk 1 hafta aletleri öğrenirim ısınırım yani adapte olurum daha sonra programa göre çalışacağım . Ve tabi güzel bir beslenme programına ihtiyacım var galiba .
    Yaş 16
    Boy 175
    Kilo 85

2. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    yağ yakıcı ürünler kullanabilirsin ama şuanlık gerek yok bence.önceliğin kilo vermek olduğu için protein tozu da gerekmez,düzgün kardiyo yap ve beslenmene dikkat et yeter.

3. Pooyraaz17

Pooyraaz17 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    ilk üç ay kullanmanı önermiyorum hatta daha sonrası doğal olarak protein ile beslenebilecek isen hiç tavsiye etmiyorum,kilo vermen için bence gereksiz 35 kilo vermiş birisi olarak söylüyorum düzgün bir beslenme ve hafif tempo koşu veya yürüyüş ile fazla kilolarından kurtulabilirsin.

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş