Yeni Başlıyacağım Bir Kaç Soru

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve baymu tarafından 18 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. baymu

baymu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar 19 yaşındayım 1.80 boy 50 kiloyum birde ayagımda tümör var sağ ayagımda 50cmlik alınmıyorda sağ ayagımı agrılardan dolayı hiç zorlamadıgım için yarım adımlar atıyorum sag ayagımla ve genelde sol ayagıma yükleniyordum sol ayagıma göre sağ ayagımda hiç kas yok neredeyse doktor öyle dedi özellikle geçen sene toptancıda işe girmiştim her gün mal yüklüyorduk arabaya falan arada gaza gelip 20 kiloluk kolileri kaldırmaya çalışıyodum işte falan hep belime yüklendim şimdi bel agrısı sorunu yaşıyorum sorunlarım bunlar vede doktora başvurduktan sonra bodye başlamayı düşünüyorum fakat ne biliyim ilk defa olcagı için heycanlanıyor insan,hareketleri yapabilirmiyim çevremdekileri kaslı görünce moralim bozulcak falan he birde ne tarz bişey giymeliyim hani o konuda falan beni bilgilendircek varmı acaba? :D
    Sağ Ayak Hikayem:https://www.bodyforumtr.com/vbforum/z-c-hikayem-hakk-nda-t50935.html

2. Powertattoo

Powertattoo Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Art
    Yer:
    Ayvalık
  3. baymu

baymu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    İlgilenirler hocam :)
    Bizde böyle sınanıyoruz heralde,Allah kimsenin başına vermesin sağlık çok önemli

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    açıklayıcı başlık kullansaydınız ilgilenilirdi..bu foruma hergün onlarda sorum var diye başlık açılıyor ve cevapsız kalıyor..

5. harani

harani Yeni Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    fizik tedavi uzmanına git burda kim ne yazacakki bu mesaja

6. Powertattoo

Powertattoo Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Art
    Yer:
    Ayvalık
    Sağlık & Sakatlanma bölümünde gayette açıklayıcı başlık yazdım @diez kendin konuyu görmediysen o senin sorunun burada amacımız tartışmak vs vs değil zaten.

Sayfayı Paylaş