Yeni Başlıcam da Nerden?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve xiksx tarafından 15 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. xiksx

xiksx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar ben 2011aralık gibi 91 kilo iken biraz spor daha cok diyetle simdi 76 kiloyum.kilo verdigimden biraz sarkmalar oldu vücudumu sıkılastırmak için spor salonuna gitmeye karar verdim.Acıkcası orda bu işten anlayan pek kimse yok yani güvenmiyorum cokda ilgilenmiyorular aletler var duvara program asmslar herkes aynısını yapıyor neyse ben ölçülerimi yazıcam sizce ne yapmalıyım önerilerinizi bekliyorum.Ben ikilem arasında kaldım 4-5 kilo daha mı versem acıkcası gögusler biraz yaglı ve sıkı olmayınca kötü duruyor:/ yoksa hemen agırlıkmı calıssam daha fit durmak için
    Boy:178
    Kilo:76
    Boyun:40cm
    Omuz:112cm
    Göğüs:100cm
    Kol:30cm
    Önkol:29cm
    Bilek:17cm
    Bel:87cm
    Kalca:95cm
    Bacak:58cm
    Baldır:34cm

2. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Benim nacizane fikrim bilmiyorum farklı düşünen olabilir saygı duyarım..

o boy ve kiloda hala yağlı durmak pek normal değil yinede buradan yaklaşık yağ oranını bulabilirsin.. // http://www.diyetform.com // bence hacim çalışmasına başla.. Bana göre vücutta bir miktar yağ olmalı hacim yaparken hele ki amatörsen.. (tabi fotoğraflarını koysan daha iyi tavsiye alırsın)

Baştada dediğim gibi bu benim fikrim katılmayan olabilir..

3. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş