yeni BAŞLIYAMIYORUM

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hakansa tarafından 12 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. hakansa

hakansa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet başlıyamıyorum çünkü ne yapıcağımı bilmiyorum forumda mükemmel konular var ya tam şişman lar için yada am zayıflar için 6 ay önce apandist ameliyatı oldum ve kendimi saldım 70 kg 95 kg çıktım şuanlık foto yükleme gibi bi olasılığım yok sorunuma geldiğimzde göğüs bölgem yağ var bel ve karın bölgemde var ama göüğüsle karın bölgemde yağ yok kalçalarım ve baldırımda yağlar var geri kal yerlerde yağ yok bileklerimde yağ yağ yok biceps bölgesinde var nasıl birprogram nasıl bir antreman yaplabilirm yardım ederseniz süperr :)bench_O

2. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    buramda yağ var yada yok şeklinde yorum yaprak kendimizi aldatmayalım 95 kilosun ve genel olarak yağlısın eğer imkanın varsa salona git yoksa forumu incele ve kardiyo yap bol bol yani koşu bisiklet v.s forumu gezerek bilgini arttırabilirsin karamsarlığa kapılma iyi çalışmalar

3. angel_f!re

angel_f!re Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    ben bi arkadaşta görmüştüm kendimde de denedim.Bulk dönemdindeyim ve kalçamın büyümesini istemiyorum.Bunun için diz kapağının az üzerinden göbek deliğinin az altına kadar streç filmle sarıp koşuyorum idman öncesinde.İşe yaradı mı dersen, 4 kilo aldım ama kemeri hala aynı yerden çok rahat bi şekilde bağlıyorum. Sende kalçana ve hatta tüm gövdene sarıp koşarsan daha çabuk yağ yakarsın.Öyle tahmin ediyorum

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Bu yaptığınız çok tehlikeli ve yanlış su attıkça kilo verdiğinizimi sanıyorsunuz ?

5. angel_f!re

angel_f!re Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    hocam bu yaptığım yağ yakıyor mu tam emin değilim aslında ama işe yaradığı kesin.Sonuçta 4 kilonun tamamını kas olarak almadım ve dediğim gibi kemerde bi genişletme ihtiyacı da hissetmedim.İşe yaradığını düşünüyorum.Tehlikeli derken nasıl bir tehlikeyle karşı karşıyayım?Zararı çoksa bırakayım.Saygılar

6. alpztrk

alpztrk Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38

bu şekilde terlemeyi arttırıp su kaybediyorsunuz.. tabi terle birlikte vücuttan bazı değerli minarellerde kaybediliyor.. bu şekilde çalışacaksanız en azından antreman esnasında su alımını arttırmalısınız
    vücudunuzu sararak değil kas aktivetisinin artmasıyla ısıtırsanız yağ yakımı gerçekleşecektir

Sayfayı Paylaş