Yeni antreman programım hakkındaki görüşleriniz

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve boss333 tarafından 27 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. boss333

boss333 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar ayın 14 ünde spora başlayalı 4ayı tamamlıycam.İlk 1,5-2ay cardio + ağırlık olarak çalıştım daha sonra sadece v.g olarak devam ettim bu hafta başında yeni programa başladık sizce programımda eksik veya fazla neler var ? haftada 4 gün spora gidiyorum programı a - b olarak uyguluyorum Pazartesi A salı B çarşamba OFF perşembe A cuma B cumartesi pazar OFF olarak çalışıyorum.Yaşım 27 daha öncedende v.g yapmıştım fakat bırakalı uzun zaman olduğu için 0 dan başladım tekrar.Şuan 72kg ım yağ oranı en son %15.5 çıktı . Her programın sonunda mekik v.s karın egzersizleri yapıyorum.Şuan zayıflamak gibi bir derdim yok açıkçası onun için kardio yapmıyorum zaten beslenmeme dikkat ettiğim için yağ oranım her ay %1-2 düşüyor .Beslenmeme çok dikkat ediyorum KG X 2.5gr protein kg x 3gr karbonhidrat kg x 0.7 yağ olarak besleniyorum.Yardımlarınızı ve tavsiyeleriniz bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

Antreman esnasında küçük kaslar için dinlenme süresi 1dk büyük kas grupları için 1.5dk
    A programı bütün hareketler 4set 8 tekrar
    Göğüs
    İncline bench pres
    Bench pres
    Dumbbell Pullover
    Biceps
    Preacher Curls
    Hammer Curls
    Triceps
    Lying triceps extension
    Dips

B programı ( bütün hareketler 4 set 8 tekrar)
    Omuz

Military press
    Front Dumbbell Raises
    Lateral Raises
    Sırt
    Lat Pulldown
    One Arm Dumbbell Rowing
    Bacak
    Leg curl
    Leg Extension
    Leg Press

freerunning bunu beğendi.