yeni üyeler neden hemen fotograf ekleme ihtiyacı duyuyor

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Savaşcı tarafından 13 Ocak 2010 başlatılmıştır.

siz fotografarınızı eklediniz mi?

1. hayır eklemedim

oy sayısı 23
    48,9%
  2. eklemedim ileride düşünüyorum

oy sayısı 12
    25,5%
  3. ekledim.

oy sayısı 12
    25,5%
  4. eklemekte çok acele ettim

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. netugur

netugur Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    gsm - bilişim
    Yer:
    istanbul
    Spor salonlarında görevli hocalar hakkında söylediklerine katılıyorum. Bende istanbul da 2003-2005 arasında aralıklarla bir spor salonuna devam ettim. Salonda görevli olanlar son derece ilgisizdi. Kendilerine ait ofis benzeri bir odada hep oturuyorlardı. Bu forumu öğrenen insanlarda eksiklerini gidermek için buradan faydalanıyorlar. Birde yaşı oldukça genç olan arkadaşlar daha heyecanlı oluyorlar ve fotoğraflarını eklediklerinde yazılan olumlu yorumlar onları motive ediyordur. Neticede bu forumun amacı vücut geliştirme sporunu sevdirmek ve doğru bilgilendirme ile faydalı olmak.

2. MeTaLLiCaT

MeTaLLiCaT Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Bilgisayar Müh.
    Yer:
    İzmir
    Ben şahsen yeni başlayan insanların (1-2 senede buna dahil) fotoğraflarını koymalarını destekliyorum. Özellikle bu kişilerin bulundukları şehirlerde yada çevrelerinde danışabilecekleri,fikir alabilecekleri profesyonel kişiler yok ise,çevrelerinde bulunanlardan alıcakları tepkiler "ooo tamam hacı olmuşsun sen","aşkım yeter hayvan gibi oldun","kardeş kollar şişmiş işte bırak artık" vs vs olacağından ötürü yapıcılık,herhangi bir kas grubuna öncelik,yoğunluk katma adına yönlendirme içermeyecektir. Burada en azından fikrine saygı duyulacak, söylediği denemeye değer, uyarıları dikkate alınması gereken üyeler mevcut. Bırakalım onlar belirli bir çerçevede olumlu yada olumsuz eleştirileriyle bu arkadaşları yönlendirsinler derim.

Sayfayı Paylaş