Yeni üye oldum herkese merhaba:)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve farukbas tarafından 31 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. farukbas

farukbas Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar forumunuza 3 gün önce üye oldum.Öncelikle herkese merhaba.17 yaşındayım ve 175 boyum var kilom 57 ve bu spora başlamak için karar verdim.Ama bazı sorumlar var.Her şeyden önce bu spora başlamak için bir spor salonuna kaydolmanın önemli olduğunu biliyorum.Ama malesef okul zamanı kayıt olmam mümkün değil hem dersler çok yoğun hem de dershanem var.Ben de yazın kayıt olup 2.5-3 ay gitmeyi planlıyorum.Amacım biraz kas yapımı arttırmak ve sahip olduğum vücudu korumak.Biliyorum 3 ay kısa bir süre ama daha fazla devam etmem mümkün mü bilmiyorum.Sorularım şunlar: yaklaşık3-4 haftadır netten öğrendiğim bilgilerle hareketlerle evde çalışıyorum ve her antremandan sonra süt ile 2 bıldırcın yumurtası içiyorum ve 1-2 saat aralıklarla yoğurt,peynir gibi yiyeceklerle besleniyorum.Bu yaptıklarım doğru mu? Değilse ne yapmam gerekir?
    Kendime nasıl bir beslenme programı oluşturabilirim? 5kg'lık ve 3kg'lık dambıllarım var.İşin başında olduğum kesin.Bana en azından evde nasıl çalışmam gerektiği ve beslenme programı hakkında sitenizden nasıl yararlanabileceğimi söylerseniz memnun olurum:)

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler:)

2. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/e...ve-t11375.html

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş