Yeni üretilen Creatin-bulus-

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve DEXTER JACKSON tarafından 4 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Selam Arkadaslar. Hollanda firmasi Goldfield, kreatinde bir ilk daha gerceklestirdi ve yeni creatin formul ü üretti. Ben hemen siparis yaptim abim ve kendim ikimiz kullanacagiz(nede olsa supplement manyagiyiz).
    Simdi biraz reklam gibi olacak ama ben size bu creatinden bahsedeyim. Aynen tercüme edecem.

ürün adi: Crea-ForceXL
    üretici: Goldfield Hollanda
    adres: www.goldfield.com
    Fiyati: 1 kutu 60 kapsül = 31.90 Euro ( 3 kutu alana tanesi 21.30 euro ya geliyor)

Crea ForceXl in 17 degisik faydasini yaziyoruz.
    1. Kaslari gelistiriyor ve yag erimesi icin etkili oluyor.
    2. 2 formül ile diger creatinlerden daha kuvvetli etki gösteriyor.
    3. Diger kreatin gibi eksik kaslara ulasmiyor. 100% kaslara creatin giriyor.
    4. Dogal creatin seviyesini de artiriyor.
    5. Kas ve kondüsyonu artiriyor. Antremanda kaslari pompalamada etkili oluyor.
    6. Kas hücreleri calistiriyor etkili oluyor. Ve kas hücrelerin büyümesini sagliyor.
    7. Kaslara ve kana daha fazla Creatin fosfat ve serbest creatin ulastiriyor.
    8. Vücudumuzda creatinine dönüsmüyor.
    9. Frontloed yapmaya gerek kalmiyor dozunu artirip indirmeye gerek kalmiyor.
    10. Vücudumuzdaki pis kokulari gideriyor. kramf girmesini ve bas dönmesini engelliyor.
    11. Geceleyin büyüme hormonuna faydasi oluyor.
    12. Beyini calistiriyor düsünme kabiliyetini gelistiriyor.
    13. Güclü anabol etkisi var.
    14. Antikatabol yani kas kaybini önleyici etkisi var.
    15. Kemik-eklem yerlerini kuvvetlendiriyor.
    16. Beyini ve sinir hücrelerini koruyor.
    17. Bagisiklik sistemini kuvvetlendiriyor.

Crea forcu kullananlar 3 degisik avantajlari oluyor.

1. Crea-ForceXL midede degil bagirsakda cözülüyor. Normal creatinler midede cözüldügünden mide asidiyle dagilir ve creatinine de dönüsür. Creatinin böbreklere zarar verir. Crea Force de durum baska. Mideden gecer ve bagirsakda erir. Böyle olunca creatinine dönüsmez. Birde bagirsakda cözülünce 100& cözülür.

2. Cabuk kas ciksin diye iki farkli formül var. birincisi saf creatin var. Ikincisi de 3 degisik kompleks ki bunlar 3 aminoasitten elde edilmis.

3. Diger kreatinlerin sadece su depolayip kas sismesini sagladigi bir yerde, crea-force tam tersine ciddi ciddi kas büyütüyor. Buna Satelit hücreler diyolar ve bu hücrelerle kas liflerini kuvvetlestiriyor ve büyütüyor.

Goldfieldin sponsor oldugu kisiler.

1. Ronny Rockel ( Alman asilli profesyonel IFBB Mr.Olimpia yarismacisi ayrica avustralya grand prix sampiyonu)
    2. jaroslav Horvath (Almanyada yasiyor. IFBB Profesyonel yarismaci)
    3. Iris Kyle (bayanlar IFBB Mr Olimpia da 3 kere sampiyon olmus amerikali vücutcu)
    4. Susanne Bock (Alman asilli ve almanyada yasiyor. Miss Figurede profesyonel olarak yarisiyor. Amsterdam da sampiyon oldu)
    5. Andreas Becker ( World Games de altin ve gümüs aldi.)
    6. Steven Wilson (Fransa sampiyonu2005)
    7. Stefan Fischer (Almanya sampiyonu2005)
    8. Holger Kimmerle (International German Newcomer 2005 sampiyonu)

2. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Hadi bakalım, kullandıktan sonra yukarıda yazılanların kaçta kaçını gerçekleştiriyor paylaşırsın ;)

3. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    dexter sımdı bunun formu nedır pekı yanı mesela creatıne monohıdrat dıoruz burda forcexl sankı urunun adıymıs gıbı geldı bıde nasıl suyla falan baglantısı nedır,molekul olarak bılgın varmı?

4. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Bu guzel..Pekı creatının ne gıbı zararları war ? Onu anlayamadım Yanı 1 ay kullanırsam karacıgere falan yan etkısı olurmu ? Korkarım bu konulardan :!:

5. CENTAUR

CENTAUR Guest

:p Bahsedilen kreatin değil daha çok sihirli iksir gibi bişey anlatılana bakarsan :p .

6. cdalgic

cdalgic Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valla ütü yapıp bulaşıkda yıkıyorsa almak lazım :)

7. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    sarc valla bende 17 faydanin hepsini görecegimi sanmiyom ama denemeden bir sey diyemem hayirlisi diyelim ;)

Arkadaslar bu Creatin monohidrat gibi degil. Hani bilirsiniz crea alkalin var creatin etil ester var. Yani bunlarin hepsi farkli tasarlanmis creatin cesitleri. Hepsi ayni etkili olmuyor. Mesela creatinler creatinin diye bir maddeye dönüsüyor ve bu rahatsiz edebiliyor yani zararli olabiliyor. Creatinler karacigere degilde böbreklere zarar verebiliyor. Mesela Creatinden günde 20-30gram creatin monohidrat alirsan yani 1 ay boyunca alirsan kusma , ishal, bas dönmesi ve böbreklerde sorun olabiliyor. Hatta bagirsaklarda bile :D Su depoluyormu depolamiyor mu bilmiyorum. Ben adama e.mail yazdim sordum simdiye kadar su sorunu yasanmadi dedi. Ha arkadaslar ben biraz bu ürüne güveniyorum neden derseniz, cünkü üretici ve calisanlari inanilmaz profesyonel ve müthis calisiyorlar. Yani insallah yanilmam ama iyi ürün yaparlar. Aslinda red devil ürününü kullandik cok etkili olmadi fakat diger ürünlerine lafim yok.

Sayfayı Paylaş