1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

YENI ÇEKILEN DETAYLI FOTOLAR.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve wolveron2 tarafından 25 Nisan 2007 başlatılmıştır.

1. CENTAUR

CENTAUR Guest

Selam Blitz dar kalça yapısı ve ince kemik olayında seninle tamamen aynı durumdayım yağ oranı az olmasına rağmen göbek öne kalçada arkaya çıkık duruyor hatta iri bacaklarda yürürken birbirine sürtünmeden yaz aylarında arada bir pişik sorunu falan yaşıyo insan dar kalçadan dolayı, vücut resimlerimdekine bakıpta aldanma aslında o bulk döneminde çektirdiğim resimlerde karnımı içeri çekmiştim, bence define ve fit durumdayken bizim yapıdakiler çok daha hoş duruyor ama bulk durumdayken çok yağlı olmamama karşın birileri gelipte göbeğin var diyince moral bozuyo biraz, aslında bir body t-şört giyip karnı hafiften içeriye çektimmi o gelen eleştiriler övgüye dönüşüveriyo buda ilginç.

Saygılar.

2. wolveron2

wolveron2 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar ithalat/kurumsal satış
    Yer:
    İSTANBUL/mecidiyeköy
    Hedefim fotomodelliğe uygun bir vucut tipi çıkarmak.Daha doğrusu daha öncede demiştim..Bu spora kilo vermek için başlamıştım..Başlamadan 5-6 ay öncede özel araştırma yaptım..2 yıldır da özellikle bitkiler üzerine araştımayı sürdürüyorum..Ben et ürünlerini yiyemiyorum..Doğuştan tabi tadına alışmaya çalıştım ama olmadı..Bu sporun en önemli tarafının beslenme ,dinlenme ve disiplinli antreman olduğu öğrendikten sonra lorla yumurtayla kapatmaya çalıştık..6-7 çeşit devamlı kullandığım özel bitkilerle baktım seviyem iyiye gidiyor..Bir kaç ajanstan arkadaşlarında tavsiyesiyle çalışmaları bu yönde hızlandırdım..şimdi hazirana kadar tam fit vucut için çalışıyorum..Sonrasında asıl işimden zaman buldukça ajans çalışmalarına bakacağım..

Sayfayı Paylaş