Yenı başladım ölçülerim yardımınıza ihtiyacım var :)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Vanhelsing tarafından 21 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Vanhelsing

Vanhelsing Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar ben 3 aylık kayıt oldum 3 haftasını geride bıraktım fakat 2 hafta gitmedim bi çok saldım şimdi konsantre oldum ve 0 dan başlıyorum :)

Ölçülerim :

Omuz : 116

Kol :36

Göğüs :111

Bel :109

Bacak :62

Boy 1.79

Kilo 96 :)

Bana bir antreman programı ve bir beslenme programı gerekiyor antrenorum yazdı fakat hiçbir işe yaramadıgını düşünüyorum

yazılan program :
    25 dakika bisiklet
    10 dakika koşu bandı
    Leg extation 4x16 ( 45kg da yapıyorum)
    Leg curl 4x16 ( 30 da yapıyorum )

mekikler 4 set maximum yapabildigim kadar

twist 5 dakika
    bench dumbell press 4x12 ( 10 ve 12.5 kilo arası yapıyorum )
    omuza cekme hareketi 4x12 (35 kg ile yapıyorum )
    rush down 4x 12

programım bu yemek ise

sabah bi kase yulaf ve 4 yumurta beyazı ( sadece yulaf yiyorum)
    öğlen tavuk göğüsü haşlanmış ve makarna
    akşam aynı :)

Daha ıyı bır program a ihtiyacım oldugunu düşündüm hemen kiloları verip denize rahat girebilmek istiyorum ve ben bu sporu cok sevıyorum hep zaman gelsede gıtsem dıye beklıyorum devamınıda getiricem 3 ay ile bırakmayacagım ...

tavsiyeleriniz nelerdir yazarsanız sevinirim saygılarımla :)

bench_O

2. kibarmilitan

kibarmilitan Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Programının neresini beğenmedin anlamadım 1 haftalık adama ne yazmasını bekliyodun yine dp felanda yazmış yani program için yeni başlayan bölümünden yardım alabilirsin.Beslenmene gelicek olursak kahvaltı iyi yumurtaları neden yemiyosun anlamadım yulaf+yumurta hem kh hemde protein ihtiyacı senin için çok da iyi karşılar günün geri kalan öğünlerinide yine kh ve protein şeklinde bölerek yersen daha iyi olur ki onuda yazmışsın tavuk göğsü makarna vs gibi

3. Vanhelsing

Vanhelsing Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Özür dilerim ama hergün tavuk ve et alma imkanım olmuyor benım aradıgım tek şey en hızlı zayıflama :)

4. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    l-carnitne + cla kullan(supplement olarak hocana bir danış yinede) kodnisyon bisikleti ve koşu sürelerini yapabiliyorsan 2 katına çıkart .

Bel ölçün (fazla kilodan ötürü)vucudun diğer bölgelerine göre uyumsuz twister haraketini evde oklava yada vileda sopası tarzı bir şeyle yarım saat yap ,diyetini aksatma

5. Vanhelsing

Vanhelsing Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    tesekurler efendım :)

6. seyhane

seyhane Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Bak sana ufak bir maliyet hesabı yapayım o kadar maliyetli olmadığını göreceksin. Yani kendin ufak tefek işlerde çalışarak bu maliyeti karşılayabilirsin. Zaten zayıflamak istiyorum demişsin.

Şimdi 600 gram tavuk göğüsü 6-7 lira günde 100 gram tavuk göğüsü yesen bu seni 6 gün idare eder ki buda günlük 1 liraya gelir.

Lor peyniri 500-600 gram 4 lira. Bundanda her gün 100 gram yesen seni 5-6 gün idare eder. Ki bu günlük 1 liradan bile az ama küsüratlı hesap o yüzden uğraşamadım şimdi :D 1 lira de geç bunada.

Light Süt: Ben 1.95 den alıyordum ama zam geldi 2.25 oldu. Bundan 2 tane al 2 litre hergün 300 ml içsen seni 6-9 gün idare eder. 4.50 lira yapıyor buda.

Aynı şekilde yoğurt oda bu civarlarda. Günde 100 gram yesen yeter.

Yani haftalık 17-20 lira civarı bişey yapıyor. Bunu ufak tefek işlerde çalışarak karşılayabilirsin. (İnşaat git 1 gün amelelik yap 60-80 lira arası veriyorlar) Buda senin 4 haftalık yemek masrafın demek. Yani bakarsan aşırı maliyetli değil. Tabi biraz çaba gerektiriyor.

anllongan bunu beğendi.
  7. Vanhelsing

Vanhelsing Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben bunları bu dozda yemıyordum 3 bardak sütt 1 kase yoğurt yarım tavuk göğüsü 500 gramlık felan böyle yiyordum hep sanırım iyi bir beslenme programına ihtiyacım var

8. Blake Kurosoki

Blake Kurosoki Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hergün tavuk et paramı var be :D

9. Vanhelsing

Vanhelsing Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ona param var artık fakat supplement almaya olmuyor :)

Sayfayı Paylaş