YENİDEN BAŞLADIM YARDIMA İHTİYACIM VAR

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Hasan Akçay tarafından 8 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Hasan Akçay

Hasan Akçay Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Herkeze merheba ben bundan 1 yıl önce 52 kiloydum body yapan amcam cok zayıf oldugum icin beni bodyye baslattı ama gerçekten incelikten geberiyodum 4 ay yaptım 60 kiloya ulaştım ve hocam hardline 3 matrix aldırdı bana 6. ayın sonunda 65 kiloya kadar ulaştım kolumda 33 cm olmuştu coğu vucutcuya göre komik bi rakam ama ben cok inceyken yaptım ve başarı olarak görüyodum bunu simdi 4 aya yakındır hiçbir spor faliyeti yapmadım ve kilo vermeye başladım 4 gündür yeniden başladım ama ölçüm yaptım kolum 28 cmye düsmüs morelim bozuldu size sormak istediğim soru ise yeniden 4 5 ayı devirince hardline 3 matrixmi alıyım yoksa hardline pro gainermi kilom suan 60 boyum 174

2. Gdamn

Gdamn Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    kardeşim kanımca 3 matrix alman daha mantıklı olur,gainer kullanıp karbonhidratı içmek yerine en güzelinden sağlıklı karbonhidratla karnını doyura bilirsin,protein açığını'da çok rahat kapatabilmiş olursun,birde cross'un hastasıysan arazi'de anahtarına değilde protein tozu'na kapışalım :D

3. Linea

Linea Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Hardline Progainer kullan spordan sonra ve gece günde 2 kere tüket. Sütle tüketirsen çok faydasını görürsün. Zaten içinde matrixten daha fazla protein var. Toparlandıktan sonra matrix alırsın.
    Spora devam edeceğin için Gainerden çekinmene gerek yok.

4. Hasan Akçay

Hasan Akçay Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Crossada amcam başlattı :) hobi olarak yapıyoruz sülalacek

5. Hasan Akçay

Hasan Akçay Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Şileye gidiyoruz biz crossa gelirsen takılırız :)

6. Hasan Akçay

Hasan Akçay Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Pro gainer hacim için cok iyi olduğunu söylüyolar bende kolumun hacminin artmasını istiyorum

Sayfayı Paylaş