Yenİ Başladım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hammadde18 tarafından 25 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hammadde18

hammadde18 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben vg ye daha yeni başladım yani 1 ay oldu beslenmem normal yani günde maximum 9 gr yağ alıyorum oda ton balığının konserve halinde bulunan yağ ekstra bi yağ yok dinlenme ilk gün göğüs ön kol ikinci gün omuz arka kol ve iki gün dinlenme uyguluyorum gayette rahatım ama sorum şu özellikle göğüs,ön kol,arka kol da hocaların verdiği set sayıları ve setler hafif geliyo bana ön kol gelişimi için bir yerde eğer bir bardağı bile kaldıracak haliniz yoksa başarılı bi antreman geçirmişsiniz yazıyodu yani bu doğrumu kasları tükenene kadar mı yada tükenmeye yakın mı çalıştırmalıyız?

2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Yeni başalyan birisi için o kadar ağır çalışma iyi değildir. En az 6 aylık bir spor geçmişinden sonra tükenene kadar ağırlık çalışmak istenilen verimi verecektir. Aksi takdirde vücudunuzu hiç alışık olmadığı bir şekilde yıpratmış olacaksınız. Ayrıca önkol dediğimiz kısım dirsek ile bilek arasındaki bölümdür. Sizin kastettiğiniz Türkçede pazu, ingilizce de biceps olarak geçer. Arka kol ise Türkçe de aynı, ingilizce de triceps olarak geçer.

3. mavzer95

mavzer95 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar alıntı ile yoru yapabiliyorum k bakmayın

bende 15 yaşındayım gecen yıldan beri spor yapıyorum gecen sene sadece yürüyüş ve kültür fizik yapardım 110 kiloydum 1.74 boyunda 90 a düştüm 1.80 boyundayım 5 kg dambıl var 1 adet ve 2 adette 2 kg dambıl var dün ayak yayı aldım onla bi kaç hareket daha yapıyorum haliyle kendı cüssemde var sizce nasıl bir diyet uygulamalıyım sabahları genelde kahvaltımı diledigim gibi yapyıorum fazla karnımı şişirmedikce ama iştahımda var bol bol su içiyorum

Sayfayı Paylaş