YENİ BAŞLIYORUM DENEBİLİR...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve renard-90 tarafından 14 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. renard-90

renard-90 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    BURSA
    SELAM BEN SİTENİZİ BAYAĞI ZAMANDIR TAKİP EDİYORUM SORULARIMIN CEWAPLARINI BURDA BULABİLECEĞİMİ SANIYORUM ÖNCELİKLE 17 YAŞINDAYIM 1,88 BOY--84 KİLOYUM BODY SALONUNA GİDEMİYORUM AMA ELİMDE 40 VE 60 KG LIK İKİ HALTER,GÖĞÜS İÇİN GERME YAYI(SANIRIM), FİTNESS PUMP ŞINAW ALETİ VE 2 TANE 5 ER KG LIK DUMBELL WAR BU ELİMDEKİLERLE WE ÖNERECEĞİNİS DİĞER ŞEYLERLE NELER YAPABİLİRİM NASIL Bİ PROGRAM UYGULAMALIYIM YAKLAŞIK 1 AYDIR KENDİMCE BİŞEYLLER YAPMAYA ÇALIŞIYORUM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

2. Mpoison

Mpoison Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle ev calışması için yeterli sayılack materyale sahipsin denilebilir ben ev calışmasında daima şınavla başlanması taraftarıyım ve daha sonra dumbellerınla siteden öğreneceğin haraketleri calışmalısn program olarak ne yapmalıyım dersen bence spor gecmişine göre söylemeliym aslıdna ama 20 gün tüm kas gruplarını doğru şekilde calıştır(adaptasyon için söyluyorum) siteden yapılış şekillerini iyi etüt et 15-20 gün sonra basit bi program yapılır..

Sayfayı Paylaş