YENİ BAŞLADIM YARDIM !

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gofret tarafından 14 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. gofret

gofret Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Selam arkadaşlar
    Yaklaşık 1.5 aydır evde kendi hazırladığım Program dahilinde spor yapıyorum 2 haftadır da beslenme me dikkat ediyorum. Açıkçasını söylemek gerekirse vücudum da kendimi gaza getirecek sporu devam ettirecek birazda beni heycanlandıran bir görüntü oluştu. Yaptığım sporu ve beslenme düzenimi aynı şekilde yazacağım ve forumdaki tecrübeli arkadaşlardan yanlışım varsa eksiğim varsa arttırmam gereken veya eklemem gereken hareketler varsa yardimci olmalarını çok istiyorum.

BOY: 1.76
    KİLO: 70 ( Spora başladığımdan beri kilom hep aynı)

Sporumu aksam yemeğinden 1.5- 2 saat sonra yapıyorum ve ortalama 1.5- 2 saat dinlenmeli şekilde uyguluyorum.

KARDİYO
    Öncelikle ısınma hareketi olarak kendi oluşturduğum parkurda yarım saat ara ara Depar atarak tempolu koşuyorum.

KARIN KASI İÇİN
    3* 100 olmak üzere her sette 3- 4 dk dinlenerek toplam 300 mekik

GÖĞÜS İÇİN
    4* 25 olmak üzere her set arası 3- 4 dk dinlenerek toplam 100 sınav

YAN KARIN KASI İÇİN
    4* 25 olmak üzere her set arası 3- 4 dk dinlenerek toplamda 100 rus twist

KOLLAR İÇİN
    4 kiloluk iki dambılım var . Çeşitli şekillerde toplamda 200 kez kol çalışıyorum.

Bu kadar arkadaşlar . Spor bitiminde gerçekten iyi bir performans gösterdiğimi düşünüyorum.
    Önümüzdeki haftalarda dambılların kilolarını 6 a çıkarmayı düşünüyorum.
    Beslenmeye gelince elimden geldiğince unlu mamullerden tatlılardan yağlı yiyeceklerden uzak duruyorum , hergün en az 4 haşlanmış yumurta yiyorum .

Evet tecrübeli arkadaşların yorumunu bekliyorum . Barfiks çekmek için uygun bir alanım yok ancak sırt kaslarımıda geliştirmek istiyorum Barfiks yerine yapabileceğim hareketler varsa söyleyin gerçekten ciddiye alırım. Güzel yorumlarınız ve eleştirileriniz için şimdiden teşekkürler.

2. gofret

gofret Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    45 kişi bakmış cevap yok :-D Konu güncel arkadaşlar

3. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    sırt için farklı şınav şekilleri deneyebilirsiniz. yeni başlayanlar ile ilgili beslenme ve antrenman programları forumda mevcut

Sayfayı Paylaş