YENİ BİR YAĞ YAKIM GÜNLÜĞÜ

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve kenaneren123 tarafından 17 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kenaneren123

kenaneren123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HERKEZE SELAMLAR
    GEÇEN YIL BAŞLADIĞIM BODY SPORUNU 6AY YAPTIKTAN SONRA BIRAKMAK ZORUNDA KALDIM 6AY BİR ARA VERDİM VE BUNUN SONUCUNDA ÇOK YAĞLANDIM 2AY ÖNCESİNDE YENİDEN BAŞLADIM VE VÜCUDUMU BAYA TOPLADIM FAKAT PEK DİYET YAPAMADIM KÖTÜ BULK GİBİ OLDU ŞİMDİ DEFİNASYONA GİRİYORUM VE HERGÜN GELİŞMELERİ YAZICAM

şuanki formum
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Nisan 2015 ---
    suan foruma resim eklenmiyor hata veriyor bugünkü yeme planım şu şekilde bu arada 75kiloyum 1.72 boyundayım kollarım 37cmcivarı yüzde 13civarıda yağ yüzdem var
    1.GÜN
    SABAH KAHVALTI:6yumurta beyazı 2sarısı 40gr yulaf ezmesi ile birlikte tavada az zeytinyağı ile krep ardından omega 3 yağı alımı
    Ara Öğün:100gr yağsız tavuk göğsü
    Öğlen yemeği:100gr yağsız tavuk göğsü 40gr lapa bulgur ardından omega 3 yağı alımı 1kaşık zeytinyağı
    Ara Öğün:100gr yağsız tavuk göğsü
    Antreman öncesi:100gr yağsız tavuk göğsü 1adet elma
    antremandan hemen önce aminoasit
    antremandan hemen sonra 1.5ölçek whey glutamin ve amino asit
    antreman sonrası öğün:100gr yağsız tavuk göğsü ve 20gr bulgur

HER ÖĞÜNÜMÜN YANINDA YAĞSIZ TUZSUZ SALATA VE GENELDE BROKOLİ OLMAK ÜZERE SEBZE BARINDIRIYORUM.
    Sürekli tavuk olduguna bakmayın genel program bu şekilde BAZEN ET TON BALIGI DA TÜKETİYORUM TAVUGUN YERİNE AMA GENELDE BÖYLE BUGÜN SIRF TAVUK

BUGÜN OMUZ BACAK VE KARIN ANTREMANI VAR ANTREMANDAN SONRA 30DK HİT KARDİYO EN KISA ZAMANDA KİLOMU VS GÜNCELLEYECEĞİM VE FOTO KOYACAĞIm

Son düzenleme: 17 Nisan 2015

Sayfayı Paylaş