YENİ ÜYEOLDUM..

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve BADY ÖZGÜR tarafından 1 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. BADY ÖZGÜR

BADY ÖZGÜR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    KOCAELİ
    Sitenizi yaklaşık olarak üç aydır takip ediyorum.Site adresini İstanbulda fuarda tanıştığım Adaşım Özgür(FLEXOR)vermişti iyiki o fuara gitmişim çok güzel bir site şimdiden tüm arkadaşlara teşekkürler.GÖRÜŞMEK ÜZERE .BU SPORUN TÜRKİYEDE GELİŞMESİ İÇİN DAHA ÇOK ÇABA GÖSTERELİM.

2. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    benim vaadimi yerine getiriyorum nasipse 10 güne kadar bodyforumtr adresini güzelce bi kartvizite bide bir davet yazısıyla

fotokopi çektirip dagıtıma baslıyorum insallah :) imkanı olan arkadaslarda bu niyete girse iyi olur.nası yapıldıgını forma

taratıp koyucam.

3. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    fırat 26 tebrik ediyorum senin gercekten bodyforum icin gercekten cok fedakarlıklar yapıyosun....basarılar diliyorum...

(bugün forum için ne yaptın) :lol: :lol: :lol:

4. jocoko

jocoko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    turızm
    Yer:
    Antalya-merkez
    pls help me!!!

arkadişler ben kolumdaki platinin agrı vermesi nedeni ile bence dünyanın en güsel sporu olan bb e yaklasık olarak 2 ay uzak kalmak zorundayım bana evde calısabileceğim bi program önerebilirmisiniz ilginiz icin simdiden tesekkürler mail atarsanız sevinirim
    e-mail: [email protected]
    salondan uzagım ama bodyforumTR'ye cok yakınım :) ayrıca böle bi sitenin varlıgı cok güzel mesela supplementlere ilac diodum yavas yavas adlarıda ögrenmeye basladım :) :) :lol: :oops: [/code]

5. Soldiers

Soldiers Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slmlr

arkadaşlar buradaki arkadaşların sayesinde aranıza katılmış bulunuyorum. bundan sonra inşallah çok yararlı paylaşımlarınızdan ben de yararlanacağım sizlerle olmak gurur...

6. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    Re: pls help me!!!

bu başlığın yeri burasımı? forum hakkında bu konu forumlamı ilgili? sana yardımcı olmak zevktir ancak yerin de ve zamanında sor lütfen daha sora başlığını editleyeceğim se başlık açınca

7. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul

Sayfayı Paylaş