yemek yememek

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve basayev2323 tarafından 19 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. basayev2323

basayev2323 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaslar oncelıkle herkeze merhaba ben 180 boyunda 95 kıloyum sıze soyle bısey sorucam ben kılo vermek ıstıyorum spora gidiyorum 1 ay dıger aylar bugun gitmiyim bisey olmaz yarında gitmiyim diye diye spora gitmıyorum ve her seferinde boyle yarım kalıyor artık bende sıkıldım bu durumdan soyle bısey yapabılırmıyım dıye dusundum biz zaten genel olarak aldıgımız kıloların sebebi aksam ve gecelerı yedigimiz yemekler ve tatlılar vb. seyler bunları hıc yemesem dıye dusundum oglen 12 gibi uyanıyorum kahvaltı yapsam oglen 4 gibide ıkındı yemegi yesem dahada yemek yemesem acaba saglık acısından zararlı olur mu benim vucudumu saglıgımı cok etkıler mı dıye sorucaktım şimdiden herkese tessekkurler fotograf atabılırım ısteyenler icin

2. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Kahvaltın ve ikindi yemeğin vitamin ve mineral yönünden zenginse sorun olmaz.

3. basayev2323

basayev2323 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    ornek olarak
    sabah kahvaltım (12:00):3 yumurta haşlaması ,1 kase yulaf (lifalif) 1 kase yarısı kadar tam yaglı yogurt (yulafla beraber yıyorum),gojı berry çayı , 2 dilim tam bugday ekmek,domates,çarlıston bıber,salatalık peynır az miktarda bunlar
    oglen yemegı (3 veya 4 gibi):3 yumurta kırıyorum,2 dilim tam bugday ekmek ,beyaz peynir ,açık şekersiz çay 2-3 bardak
    şöyle bı program olur mu sızce ?

4. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Kahvaltı güzel de, ikindiyi sabah alamadığın vitamin ve minerallere ayırman iyi olur. En sağlıklı ve hızlı zayıflama, protein ağırlıklı beslenme ile oluyor.
    Tatlıdan uzaklaşmak zorunda değilsin. Protein tozu, yulaf , tarçın, light süt, tatlandırıcı, kakao tozu ve hindistan cevizi tozu ile çok güzel , bol proteinli ve şekersiz ve çok düşük bir yağ oranı ile bir kek yapabilirsin. Ben tatlı ihtiyacımı bu kekle giderdim ve hızlı da zayıfladım. Vücuda bol protein de yüklemiş oldum. Ayrıca tarçın ve yulafın da tok tutma özelliğinden faydalandım.

Bol bol su iç. Susuz diyet olmaz. Her 2 günde bir kahve iç, antreman öncesi.

Ve en öenmlisi, sabırlı ol. Her gün tartılmana gerek yok. Yeme zamanını saatlere bölme.Acıktığında ye. Ben bazen öğleden sonra 2-3 gibi acıkıyordum, kahvaltıyı o zaman yapıyordum.
    Vücudunun sesini dinle.

Bir de acıktıkca badem, ceviz gibi kuryemişlerden ara ara tüket. Zayıflamanı hızlandırırlar.

5. basayev2323

basayev2323 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Tesekkurler sagolasinda ben spor salonuna gitmiyorm evde falan zayıflama şansım varmi acaba

6. burakbyr

burakbyr Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    Var, https://www.youtube.com/user/FitnessBlender bir sürü evde yapılan kardio egzersizleri var.

7. basayev2323

basayev2323 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    onlarla olabilir mi ki ben pek ise yaramaz dedim kendim kendime

8. burakbyr

burakbyr Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    Şaka m yapıyorsun? bunu yapıp da kilo verememe şansın yok.

Sayfayı Paylaş