yemek yapamıyorum veya karışım hazırlıyamıyorum

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve captain_jack_sparrow tarafından 12 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. captain_jack_sparrow

captain_jack_sparrow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm
    bu forumda yeniyim aslında vücüt geliştrmedede yeniyim. benim size sormak istediğim ben öğrenciyim malum gurbet ellerde kalıyoruz vede yemek yapamıyorum ve genelde yemekleri dışarda yemek zorunda kalıyorum. sabahları iki açma böreği öğlen ve akşam stadart yemek yiyiyorum ve sık sık süt ve çikolata ve etli besinli yemekler yemeye calışıyorum. ve protein özlü hazır besinler almak istemiyorum (protein tozu vs). sizce bunlar yeterlşimi, eğer yeterli değlse bana marketten pazardan alıpta hazır yiyebileceğim protein deposu yiyecekler önerebilirmisin.

şimdieden cok saolun.
    teşşekürler

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    forumda tüm sorularina cevap bulabilirsin.tek tavsiyem hayvansal ürünlere yönel tavuk,et,yumurta......

3. ARWENPOWER

ARWENPOWER Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fitness ve Aerobic antrenör
    Yer:
    avrupa
    Hemen bir yemek kitabi alip yemek yapmayi ögrenmenin zamani gelmis. Eh erkekler daha iyi yemek yapiyor diye biliyorum. ;)

4. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Gurbette olmak senin için gerçekten avantaj. Ailenle yaşadığın zaman onlara uymak zorunda kaliyorsun belli ölçüde yemek konusunda... Ben şahsen diyette olmama rağmen bu sabah dayanamadım ve yüklü miktarda kızarmış patates yedim. Yemesem darilirdi annem :D:D:D

Sayfayı Paylaş