Yemek Sorunu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve MrRecon tarafından 28 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. MrRecon

MrRecon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Klima
    Yer:
    Hell
    Hocalarım Abilerim Öncelikle Merhabalar

Benim Kendime Göre Bir Sorunum Var Sorunu Arastırdım Sitemizde Bulamadım!!! Ya ben Vucut Geliştirmeye 2.5 ay önce Başladım Ve Vucudumdaki Değişiklikleri Farkettim Cok Yararınız Dokundu Fazla Mesaj Yazmasamda Takılıyorum Buraya... Neyse Konuya gelim Hocam ben son 2 haftadır akşam yemeğimi yemek istemiyorum aksamları iştahsız oluyorum ve acta kalmıyorum biraz iyi ama hastalık olabilirmi yeri geliyor sabahları bile yemedigim oluyor acıkmıyorum acaba neden olabilir vucut geliştiriyorum bırakmalımıyım ama bırakmakta cok mantıksız geliyor hastalıksa cok korkuyorum lütfen beni rahatlatacak kelimeleri yazın hastalıksa nasıl kurtulabliirim hastalık değilse nasıl düzelebilirim....

Saygılar

2. MrRecon

MrRecon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Klima
    Yer:
    Hell
    Ya simdi flood yaptın sanacaksınız Gercekten benim için önemli bir konu bilenlerden yardım rica etsem ne yapmalıyım....

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Forumda iştah diye arattığında karşına çıkacak başlıklara bak istersen..Mevcut başlıkları incelemen eminim sana yeterli olacaktır..Yeterli olmadığında bu soruna benzer bir soruyu en ilgili başlıkta sorabilirsin..Bu başlığı kilitliyorum..Aşağıdaki linke bakıver..
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/search.php?searchid=292554

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş