Yemek Programı Yardımlarınız Lütfen

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve cunneyt tarafından 19 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. cunneyt

cunneyt Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, 1.74 57 kiloyum.yaşım 20..ramazan dolayısıyla 1-2 kilo verdim. hızlı bir şekilde kilo almak istiyorum.zaten çok sıkıldım. hızlıdan kastım, mümkün olan ve sağlıklı en hızlı. ben gözle görülür fark olduktan sonra ayda 1-2 kilo alsamda olur.sabırlıyımdır..ama bunu yapabildiğim en hızlı şekilde yapmak istiyorum..şimdi diyetisyenin bana verdiği programı kendi, yapacağım şekliyle yazayım buraya..

sabah kahvaltısı sabit zaten gerek yok.
    öğle ve akşam aynı menüyü,
    1 kase yoğurt,
    1 tabak pilav,makarna ya da çorba
    50 gram kadar kızarmış tavuk..
    1 kase kadar sütlü tatlı..

şimdi merak ettiğim şey şu. benim belli bir miktarda yağa ihtiyacım olduğu aşikar. tamam kas olarak almak istiyorum hepsini ama, bu çok uzun süreç demek. kilom az olduğu için biraz yağ olarak almayı düşünüyorum. bu ayda 3-4 kilo yağ alma olayını vücuda yaymak nasıl oluyor. öyle göbek bağlayıpta, ince hatlara sahip olmak istemiyorum..

ikincisi de , almak istediğim yağı spor yaparak almak zor olmaz mı? aklımda böyle bir soru var. birde bacaklarım çok ince.. 2.5 aydır vücud çalışıyorum bacaklarım kalınlaşmadı inceldi..bacak antrenmanımda bir sıkıntı var, belli ama spor hocam bu konuda yeterli takip ve desteği sağlamıyor...acil ve net bir yardım bekliyorum.Lütfen boş mesajlarla konuyu doldurmayın. benim için önemli bir konu bu, özenininz için teşekkürler..

2. brhmcr

brhmcr Guest

Sayfayı Paylaş