Yemek düzenim çok kötü yardmlarinizi bekliyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve EagleEye tarafından 25 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. EagleEye

EagleEye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ben Gece vardiyalı bi güvenliğim gece 1 den sabah 6 kadar işimin başındayım sabah 6:30 da yatarım e haliyle 4 5 gibi kalkıyorum kahvaltı ihtiyacım oluyor o saate tabi kahvaltı türü pek yemek yemiyorum çeyrek ekmek yiyorum we çok az yiyorum saat 7 gibi spor salonuna gidiyorum salona gelmeden 30 dakka önce sıvı yağ yakıcı kullanıyorum saat 10 gibi salonda işim bitiyor eve geliyorum fakat açıkıyorum irademe sahip olamıyorum baklagil yemege dikat ediyorum we ekmek yemege dikkat ediyorum biraz oturdukdan sonra işime tekrar hayatım böyle bu arada 1.86 boyum 93 kiloyum göbegim var 1 aydır yapıyorum sporu daha önce 7 aylık bi alt yapım war fakat bıraktık bana nasıl yardımcı olabilirsin yani bana bi besin tablousu werebilirmsiniz bu yaşam tarzıma göre biliyorum çok kötü bi durum şU GÖBEKTEN KURTULMAYI ÇOK İSTİYORUM ama yardımlarınız çok önemli gerçekten. şimdiden hepinize teşekkür ederim.

2. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Sitede senin durumuna uygun olan "gündüz" beslenme programlarını sen uyumadıgın saatler ıle denklestırıp uygulayabılırsın..
    Mesela orada saat 07.00de kahvaltı dıyorsa sen aynı kahvaltının sadece saatını 17.00 yapacaksın.. ;)

Sayfayı Paylaş