Yemek Canavarına Dönüştüm Acil !

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Edepsiz48 tarafından 1 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Klasik karbo anti karbocu çekişmesine döndü olay yine. Ancak fiestanın son postuna katılıyorum.

Danny Boy bunu beğendi.
  2. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Mantığının almayacağını tahmin edip daha önceden geniş açıklama yapmam lazımdı hata benim,aminolar ve protein tozları besin teknolojisidir, atalarımız kullanmıyordu diye çıkaralım mı hayatımızdan
    Vücudun ürettiği ve buna rağmen dışardan almak zorunda olduğu proteinler aminoasitler var,şekeri de üretir ama yeterli seviyede değil, bizde vücut geliştirmek için karbonhidrat alıyoruz,insülin direncimiz, açlık krizimizde yok, göbek de yok, forumun heryerinde karbonhidratlar göbek yapar, kriz yapar, insülin fırlatır diye laf yapmanıza gerek yok yani, normal sıradan insanların olduğu bir forum değil burası, ayrıca karatay hocanızın diyetini ondan daha hırslı ve saçma savunuyorsunuz, canlı yayınını izlemedin herhalde, diyetisyen tüm karbonhidratlar insülin fırlatır diye birşey duydum aslı yok diye cümleye girerken hocanız ben öyle birşey demedim diye kıvırıp kapattı konuyu hemen, sizin sorununuz kompleks karbonhidratlarla işlenmiş rafine şekeri bir tutmanız, fazla kaptırmışsınız hızı alamayıp tüm karbonhidratları sarmışsınız,

Yirmi kere sordum gene soruyorum özellikle heldice amerikadaki obezler makarna pirinç bulgur kaliteli tahıllar nedeniylemi obez olmuş yoksa hareketsiz yaşam, fast food ve şekerli gıdalar yüzünden mi olmuş, bana bunun cevabını ver obezlerin üzerinde araştırma yapıp makarna pirinç obez yapıyor kimse yemesin diyemez hiç kimse

Son düzenleme: 10 Mayıs 2012
  3. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir
    okuyombenyaa

önce oku sonra tartısalım milletin postunu kirletiyorsunuz

konuyu acan arkadas ne demis ?

bu adam vg mi yapıyor bisiklet suruyor ? aclık krizleri cekiyor gelmissin aminolardan keto dan ondan bundan bahsediyorsun senin her soruna 10 kere cevap yazarım hepside kaynaklı dayanaklı ama milletin postunu kirletme konuyu nereden nereye cekiyorsunuz sadece tartısma ve polemik cıkarmak icin forumda dusuk karbonhidrat beslenme ile ilgili benim actıgım konular var neden oraya sormuyorsunuz ?

makarna princ tabiki obez yapabilir yenme miktarına dikkat etmezseniz et yag ne kadar yerseniz de obez yapmaz.

daha baska sorun varsa buraya yazma baslıgı olur olmadık yerlere cekiyorsun benim acmıs oldugum yuksek karbonhidrat agırlıklı beslenmenin altına yaz cevaplayayım

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/y-ksek-karbonhidrat-ag-rl-t45248.html

acmıs oldugum baslık burda yaz istedigini bu konuda konusmak icinde oraya yaz acılan baslıgı okumadan herkesin konusunu sabote etmeyin

Son düzenleme: 10 Mayıs 2012
    CarpeNoctum ve ccmssx bunu beğendi.
  4. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    ben normal bi insan icin demiştim onu :D bende protein tozu amino asit creatin glutamin kullanıyorum merak etme proteinin %58 ini yagın ise %10 nunu şekere cevirir bu senin icin niye yeterli olmasın ayrıca ketojenik beslenmedede glikojen depolarınının %40 ı kadar boşalıyor %60 ı dolu yani (100-40=60 anladın ? :D)
    ben karatayı filan savunmuyorum ulkemiz şartlarında gene mantıklı ama kadının dedikleri cogu zaman celişiyor ben ketoyu taş devri ve atkins gibi beslenme alışkanlıklarını savunuyorum
    ayrıca senin beslenmene bişey diyemem ben böyle besleniyorum rahatım mutluyum acıkmıyorum enerjigim sen bi tabak pilav yiyip acıkmıyorsan tekrar sende yemeye devam et ben bi tabak pilav yiyiym gene acıkıyorum ve halsizlesiyorum ülkemizde cogu kişide böyle bi sorun var sende yoksa aynen devam

Sayfayı Paylaş