Yazlıkçılar geliyorrr

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve CarpeNoctum tarafından 19 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 106 üye.
  1. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Başlıktanda anlasıldıgı gıbı ilkbahara girmekle beraber salonlarda plaj vucudu ile yanıp tutuşan insanlar akıyor beyler.

Acayip sıkıntılı 3 4 ay bizleri beklıyor allah herkezin yardımcısı olsun :)

Bozo-Baku, çikoçiko, dejavus ve diğer 9 kişi bunu beğendi.
  2. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    Forumdada 6 pack istiyorum diyenler olacak bir ton

çikoçiko, torifonta, MyShadowKing ve diğer 8 kişi bunu beğendi.
  3. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Benimde en çok şikayet ettiğim bir konu...

Çalıştığım salon haftaiçi iş çıkış saatleri çok kalabalık kışın bile...
    Mart - nisan - bahar aylarında düşünemiyorum ...

Zaten biz bütün sene boşa uğraşıyoruz , yaza girerken bir iki ay gelip cardiyo yapsak yeter ama işte bilmiyoruz bu işi...

egemenn, çikoçiko, derin_aker ve diğer 12 kişi bunu beğendi.
  4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Ben öğlen gittiğim için sorun olmuyor boş oluyor ama iş çıkışını allah kimseye göstermesin 10 dk ayakta alet bekliyordum zaten bekleyene kadar vücüt soğuyor o gün çöpe gidiyor

asude, mustafa088, Alfred ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  5. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    bizim salonda üstümü değiştirirken biri sıska diğeri göbekli 2 genç geldi.daha yeni başlamışlar belli.ellerinde animal shakeri.küçük bir kutuyla da amino getirmiş.onları içiyor.dumbbell elini acıtmasın diye süngerden bir aparat almış.

onları kullanıyorsun ama beslenmen nasıl dedim.abi şu an açım dedi.onlardan hayır bekleme dedim.zaten ben abartı vücut istemiyorum yaza kadar brad pitt gibi olsam yeter !!! dedi..

çikoçiko, aslangur, maietnigri ve diğer 29 kişi bunu beğendi.
  6. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    abi ben fazla kas istemiyorum şöyle istiyorum kaç ayda olur :D
    bunları kullanmıcam bunun gibi olmak istemiyorum.
    fit bir vücut için kaç ay çalışılmalı ?
    her yerim ağrıyo bi daha gitmicem.
    karın kası ne kadar sürede çıkar ?
    karın kası ne kadar sürede ve kaçtane çekmek gerekir ?
    vsvs.
    salondayken yazın varya amma kalabalık bench press özellikle bakıyom dolu insan var boşta sehpada yok gidiyom dışarı 1 sigara içip geliyom hala dolu dışarda oturuyom biraz arada bakıyom camdan baktım boşalmış geçiyom zaten antrenman bitine kadar işkence yazın benim için. sigara içilmemesi gerekir ama o stresten içiyorum açıkcası.

1reex1, Azi, demircan256 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  7. WildRose

WildRose Üye

Beğenileri:
    163
    Ödül Puanları:
    43
    "Mekik çekeyim de karnımdaki yağlar erisin" :D

Mertcan44, çikoçiko, Zerk ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  8. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    @Eco (azcık yardım atalım:))

"şimdi ben günde 300 mekik çekiom....."
    "hergün gelsem....."
    "5 set yapsam nolur"
    "çok az göbeği eritmem lazım hafif yağlı iri vücut istiyorum ?!?!"
    "benim 3. haftam" (kesin 1. hafta hatta 2. antremanı :D)
    "ben fazla vücut istemiom bırakınca sarkıyo !!!"
    "benim kuzenlerim var almanyada BB yapıo, bi vücut var yani kolu senin bacak kadar ?!" (en azından kafan kadar demedi :D)
    "burasıda salonmu, ben bi mekana gittim..."

veee en bittiğim olay; ilk ay programı belli olmasın diye fazladan dumbel row filan yapanlar :D

murat.pinarbody, maietnigri, 1reex1 ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  9. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    brad pitt ha allahtan abartılı vücüt değil a32

crazy5800, Azi ve demircan256 bunu beğendi.
  10. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    yaş olarak büyüksün saygı duyuyorum isim bilmediğim için abi diyorum sadece
    bak şimdi abi günde 300 mekik 5 set yaparsan 2 günde brad pitt karın kaslarına ulaşıcağın garantisini veriyim sana :D
    iri vücut için 1 ay boyunca hap ve tozlardan kullanman yeterli döner fast food yiyebilrsin özen göstermene gerek yok :D
    tabi sporu bırakınca doğal olarak sarkar o nedenle brad pitt vücudu öneriyoruz herkeze o yüzden hatta 1 hafta 'da harika plaj vücudu yapan haplar üretmeye başlıyacaz çok yakında bu yaz 2012 en çok satılan hap ödülünü almayı planlıyoruz.
    Spor salonuna ben bakarken bir abi bana istanbuldan ilaçlarım gelicek diyordu bende he tamam diyordum 2 aydır istanbuldan ilacı gelcek en sonunda dedim abi istersen beraber verelim internetten sipariş ben sana gösteriyim nasıl verilcek yok benim istanbuldan ilaçlarım gelicek bende anlıyorum seni dedim :D
    Tüm forum sakinlerine ve yeni üyeler söylüyorum firmamız yeni haplar üreticektir 1 haftaya fit yaz vücudu garantisi içermekte bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.
    Ec0Bolic 3.000.000 mg 1 servis 4 tablet'dir
    1 tablet içinde 3.000.000 mg amino asit içeriği vardır.
    Siz değerli kullanıcılarımıza hediye paketleriyle birlikte yollamayı düşünüyoruz örnek protein bar shaker veya sporcu eldiveni.Kullanımı çok basit fiyatı sadece ama sadece kampanya nedeniyle 49 tl 1 ay kampanyamız olacak sonra fiyatlar normale dönecek 119 tl yani.
    Kampanyamız sadece bftr üyelerine vardır oda 1 ay süreliğine ve lütfen açıklama kısmına bftr yazınız yoksa 119 tl den gelicektir evinize.
    Websitemiz yakında tekrar hizmete geçicek ufak bir bakım nedeniyle kısa süreliğine kapalı sitemiz diğer ürünlerimizede bakabilirsiniz.
    1 kutuda 410 tablet vardır.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:29 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:17 ----------

Ec0Bolic 3.000.000 mg En geç 2 hafta içerisinde stoklarımıza girecektir.
    Kullanım tavsiyesi
    4 tablet antrenmandan hemen önce
    4 tablet antrenmandan hemen sonra
    bu amino asit diğer amino asitlere göre en hızlı sindirilen amino asittir kullanımı ve yutması çok kolay ve pratikdir.
    8x3=24 tablet kullanıcaksınız antrenman günlerinden eğer antrenman günleri dışında kullanıcaksanız extra yağ yakımına geçer.
    Max kullanım süresi 1 hafta
    UYARI: Bu ürünü tüm salonca veya arkadaşlarınızla verebilirsiniz 1 kutuda 410 tablet olduğu için fazlası durmakta ve bakanlık yasasına göre daha az miktar üretemiyoruz yoğun talep var ama elimizde olan bir durum değildir.
    İçindekiler
    1 Tablet için besin değeri
    24 gr ultra izole edilmiş ultraEc0 Wheyi içermektedir.
    48 gr karbonhidrat bu diğer karbonhidratlara göre çabucak sindirilmekte 2 dakika içinde sindirilmektedir.
    en zengin içeriği ve en hızlı sindirilen amino asit ödülüne layık görülmüştür.
    3.000.000 mg içeriği bu nu 2 dakikada sindirerek 2012'nin en hızlı sindirilen ve en iyi amino asit ödülünü almış bulunmaktayız.
    Ürünlerimiz bakanlık- köy ve tarım işleri bakanlığı- başbakan onaylıdır.
    Sahte Ec0Bolic ve diğer ürünlerimizden sakının ve lütfen o satış sitesini bize bildiriniz.
    En çok satılan ürün olduğu için talep çok malesef 49 tl kampanyalı ürünümüzü 40 tl 'den satışını yapan siteler vardır bunlar gerçek değildir ambalaj ve ürün bankrotu sahtedir.
    Daha detaylı bilgi için
    www.UltraEc0AllSupplementİzoleWhey.com ziyaret ediniz ama malesef bakım nedeniyle kapalıdır :( çok yakında hizmete geçicektir.

ramo65, Azi, Ocensers ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  11. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Ec0Bolic i ciddiye alanlar çıkabilir bu kadar inandırıcı ileti yazmaaaaaa :DDD

Azi ve demircan256 bunu beğendi.
  12. zHeMpa

zHeMpa Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Renkli renkli, cıvıl cıvıl tshirt lerle 3-4 kişilik gruplar halinde çok afedersiniz tek hücreliler geliyor. 1 kişi makinada ayak ayak üstüne atıp 20-25 tekrar yaparken diğerleride hemen etrafında lak laklarken sırasıyla devşiriyorlar ve tüm salonu bu şekilde dolaşıyorlar. Arada bir sana bakıyorlar ve sanırsam birbirlerinden aldığı ilhamla, sesli bir abazan gülüşü gerçekleştiriyorlar. Aynada çubukkareker kollarına bakıp, saçlarını şekillendiriyorlar. Bir gün dayanamayıp ters birşey yapmaktan korktuğum oluyor, valla gücüm yetsiiin yetmesin hangisine gelirse pat küt girişmek geliyor içimden.

egemenn, çikoçiko, Azi ve diğer 11 kişi bunu beğendi.
  13. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Hadi Ama Şimdi İtiraf edelim Hepimiz İlk Başladığımızda İlk salona gittiğimizde böyle olmuşuzdur. Yani Sezonluk Bodyci :D Ama Zamanla Sonradan Bazı Şeyleri öğrenmişizdir. Bradpitt vücuduydu Jay Cutler Vücuduydu diye gelmişizdir girmişizdir salonun o Kapısından içeri... Tabi Zamanla Öğrendik bizde Bradpitt vücudunu yapmanın 3-4 Yıl (belki daha fazla) Jay Cutler vücudu yapmanın 10 Yıl alacağını :D

1reex1 ve Azi bunu beğendi.
  14. zHeMpa

zHeMpa Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Harbiden şimdiden mesaj almaya başlamıştır belkide... :D

Azi ve ZeusS_ bunu beğendi.
  15. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    bekleyelim belki çıkar bir kaç soran :D
    2012 ödül almış bir haptır ve tüm supplementlerin içeriğine sahiptir :D
    Yalnız şaka maka harbiden soran çıkıyormuş tam komedi olur :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:20 ----------

ben ilk girdiğimde bir şey bilmiyordum ama hocam ne diyorsa onu yapıyordum bu forumdan bile haberim yoktu. Bilgisizdim sadece kaç kez ve kaç tur yapacağımı soruyordum en baştan şu şu hareketleri gösterir sonra yapardım.
    Ürün için mesaja gelelim henüz mesaj yok sabırsızlıkla bekliyorum ama :D
    ilk başladığımda beslenmeyide bilmiyordum iskender bira alıyoduk yiyoduk.

Azi bunu beğendi.
  16. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    ben vücut geliştirmeye başlamadan önce de forumu okuyordum:D antrenman beslenme uluslararası sporcular konusunda az çok bilgim vardı.

ben hiç sezonluk bodyci olmadım.hatta kışın ortasında yaz geliyor stajım var yazlığa gidecem orda da spordan uzak kalacağım diye kara kara düşünen birisiyim.

yaz geliyor definasyona gireyim gibi bir düşüncem de olmadı hiç çünkü definasyon, bir vücutçunun kendine olan saygısıdır diye düşünüyorum.

ben ilk başladığımda olcaksam frank zane gibi olmak istediğmi söylemiştim.hoca o kim demişti kafa_

Azi, Ocensers ve sultanmehmed bunu beğendi.
  17. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Yani hepimiz Olmasada Bir kaçımız bu evrelerden geçmişizdir şimdi hiç yalan olmasın yani :D

Azi bunu beğendi.
  18. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Bende hiç sezonluk olmadım, spora başlarken kas inşa etmek gibi bir amacım bile yoktu, amacım göbekten kurtulmaktı...
    Baktım hoşuma gitti bu iş devam ettim.

İyi ki devam etmişim, Vg yi çok seviyorum benim gözümde çok önemli bir yeri var, o da şudur;
    Gerçek dünyada bir şeyi haketsenizde elde edemiyebilirsiniz, sınava deli gibi çalışırsınız hocanın eli kıttır hakkınızı alamazsınız, işte iyisinizdir adam fazlası vardır alınmazsınız yada çıkartılırsınız...
    Ama Vg öyle değil, sen işi ne kadar düzgün yaparsan vücudun sana ödülünü zerre hakkını yemeden veriyor.
    Şimdiye kadar dünya üzerinde kıldan ince adeletli gördüğüm tek şey insan vücudunun kendisi!

Mustimusti, snpdgg, Azi ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  19. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Valla ben önce evde başladım bu tip sitelerdeki konuları okuya okuya evde biraz toparlanmaya başladım en önemlisi birşeyler öğrendim salona öyle yazıldım salonada yaz sonu yazılmıştım :D

Azi bunu beğendi.
  20. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Yapmayın etmeyin arkadaşlar din kardeşiyiz :) hepimiz geçtik bu yollardan...ben 38 cm kol ile başladım..40 olsun başka ne isterim dedim..kol 40 oldu gibi..e 43 e çıkabilsme başka ne isterim diyorum şimdi...bunun sonu yok...:D

Azi ve Danny Boy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş