1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

yazdan yaza yaptığım vücut

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve rockyyy tarafından 19 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. rockyyy

rockyyy Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    merhabe boy:1,84 kilo:68 yaş:17 düzenli bir çalışmam yok yazdan yaza yapıyorum boyumun uzun olmasından dolayı fazla kilom yok kilo olsa daha şekilli vücut hatları yapa bilirdim size sorum şu benim boyum biraz zayıf uzun boyum dolayısıyla bu boynumu nasıl kalınlaştıra bilirim teşekkürler resimler altta.bench_O

kaan464 bunu beğendi.
  2. thebarley

thebarley Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    yazdan yaza yapıyorum dediğine göre muhtemelen salona gitmiyorsun...yazdan yaza ne yapıyorsun nasıl çalışıyorsun anlatırsan herhalde bilen arkadaşlar daha net açılamalar yapabilirler diye düşünüyorum...bu arada boyumun uzun olmasından dolayı fazla kilom yok demişsin...kilonun boyla alakası yok uzun olan zayıf görünür hepsi o bütün uzunlar zayıf olacakdiye bişeyde yok tabiki kiloyu çalışarak alırsın düzenli çalışma dinlenme ve beslenme...resimde gördüklerim şunlar daha doğrusu bişey göremiyorum body mevsimlik değildir...yazdan yaza hiçbi verim alamazsın zaten verim alamamışsın üstelik bide evde ve yazdan yaza çalışırsan olduğun yerde sayarsın vücudunda dümdüz zaten bu kadar...

kaan464 bunu beğendi.
  3. emirturk

emirturk Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Bu vücudun yapılmış hali mi? Yoksa yapacak mısın?

TuGhAn ve kaan464 bunu beğendi.
  4. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    bu yapılmıs haliyse bende yaptım o zman :D:D

5. burakjudo

burakjudo Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bence daha youln cok cok cok başındasın vucutta yapmış değilsin ama kararlı bir şekilde yaparsan niye olmasın

6. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    aslında senin demek istediğini tam olarak anlamadım boyunun uzun olması nedeniyle zayıf göründüğünü anlatmak istemişsin galiba ancak sonununda boynumu nasıl kalınlaştırabilirim yazmıssın biraz daha anlaşılır yazabilirmisin özelliklede şu son satır

''size sorum şu benim boyum biraz zayıf uzun boyum dolayısıyla bu boynumu nasıl kalınlaştıra bilirim teşekkürler resimler altta''

castorpollux bunu beğendi.
  7. rockyyy

rockyyy Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaşlar bende biliyorum fazla bişeyin olmadığını onu bende söylerim ben sadece vücudumun kusurlarını orataya çıkarmak istedim ben şahsen hep zayıf olduğumu düşünürdüm bunun için belki sizde biraz şişmanladıktan sonra başlaya bilirsin falan gibi cevaplar beklerdim yazdan yaza bende biliyorum fazla gelişmenin olmuyacağına ama hiç yapmamaktan iyi benim boyum bir anda uzadı eskiden boyum 1,69 falan dı birden 1,84 e yıl sonunda çıktı siz olsanız napardınız zayıf bir vücuda yüklenmeyimi yoksa biraz kilo aldıktan sonra başlamayımı bende sadece aynı şeyi kendimin düşünmediğimi ispatlamak istedi yorumlara bakılırsa herkes ön yargılı bosnağın sorusuna gelirsekte benim boynum çok ince onu diyorum nasıl geliştirebilirim duyduğuma göre bi kaç hareketle boyunda kas artışı olurmuş siz nedersiniz diyorum

8. yavuz88

yavuz88 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    zayıf vücuda yükleniceksin tabii, niye yüklenmeyesin???
    biraz kilo almayı beklemeyeceksin, yağ yerine kas olarak kilo almaya çalışmalısın.
    vücudun da ince olduğu için boynunu kalınlaştırmane gerek yok. zaten o kadar kolay da değil onunla zaman harcamak yerine vücut çalış önce vücudu geliştir.
    trapezler çok hızlı gelişecek çalışmaya başlarsan, o boynunu da kalın gösterebilir.

9. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    senin yapacagin sey agir calismak *biyerlerini sakatlamadan* az calismak *haftada 2-3 gun* ve kusana kadar yemek *okadarda degil :D*

10. rockyyy

rockyyy Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    kd arkadaşım ağır çalışamam çünkü dizlerde 1 senedir menisküs var onuda söylemeyi unuttum ayak hareketleri çalışıyorum dumbell ı elime bile sürmedim 1 senedir :( inş niyetim seneye yaza kadar geçerde bizim burdaki fitness salonuna kaydolcam bu protein tozlarından karbonhidrat tozlarından alsam olurmu şişmanlama tozlarından duyduğuma göre 1 porsiyonda 1100 kalori falan varmış olurmu.

11. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    yazdan yaza bu is olmaz, iyi bir yerlere gelebilmek birkac yil iyi bir diyet + haftada en az 3 gun duzenli antrenman yapman gerekir, detaylar zaten var forumda.
    boyun da kilo alirsan kalinlasabilir ancak... iyi calismalar

12. aldurmania

aldurmania Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci

Forumdaki diğer usta arkadaşlar elbette daha iyi bilir ama,bence bu bi engel diil dizlerdeki sorun yani,dizlere daha az ağrlık bindiren bir antreman programı bulabilirsin.bench presse yatınca dizlere ağrlık bindiğini zannetmiyorum misal.Hafif kilolarla başlayıp zamanla limitlerinde artırarak,yemene dikkat ederek,yani kastettiğim sağlıklı sık ve sporcu gibi beslenerek(yağa karbonhidrata proteine dikkat ederek)destek olmadanda belli bir seviyeye gelirsin hatta çok daha tatmin edici olur sağlıklı beslenerek,tabiki bu tozlar işe yarar ama ilk 6-7 ay toz kullanmak yerine metobalizmanın dengesini oturtarak çalışsan ve beslensen daha sağlıklı sonuç alırsın,bu süre zarfında vücut spora alştıktan sonra destekleyiciler alabilirsin,taktir edersinki yazdan yaza yapılan bir spor hiç yoktan iyide olsa vücudunun alışmasını pek sağlamaz.

Forumu incele beslenme,antreman bölümlerini oku kafanda bi takım şeyler daha fazla netleşir sonuç çok daha tatmin edici olur.kas olmadan sadece kilo almak için alırsan şahane çatlak bir derin önde bir göbeğin ve incecik bi boynun olur,tabi vücut yapına bağlı ama tartıda bi azalma olsada görüntüde güzelleşme olmaz zayıf halini ararsın sağlıksız alınan kilonun dönüşüde inan bana çok çok zor bişey.

13. kaan464

kaan464 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    oğrenci
    Yer:
    bandırma
    cok guzel bir vucudun var.bence cok hos ama biraz kilo alsan belki vucudun yerine oturur

14. raistilin

raistilin Guest

benim boy 1.90 kilo 62 yaş 17 ama ona rağmen göğsüm senin 5 katın falan. Mümkünse şnava yüklen. Kol kası elbet bir gün olur o dambılla kısa bi çalşmada sonradan toplarsn şu an büyük bi eksiğin göğüsler.

15. YAHYA

YAHYA Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    kg alan şart iyir salonda tapi forumdan çok iyi bilgiler edinirsin ben edindim harika şeyler işe yarır sana da öneririm

16. djburakgs

djburakgs Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Üsküdar
    daha yolun çok başındasın. Yeni başlayanlar & antrenman bölümündeki sabit konulara bir göz atarsan oradaki bilgiler senin işine çok yarayacaktır. hadi kolay gelsin...

17. Genco1907

Genco1907 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    göğüsler çok kötü yapılan vucut buysa bence hıc yapma :D tabi azmedersen harıka işler çıkarabılırsın

Son düzenleyen: Moderatör: 1 Ocak 2009
  18. Taz

Taz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doğru diosn :) hani vücut?

19. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    yazdan yaza yapamadığın vücut :D

20. vandamme

vandamme Yeni Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Boynu şınav çekmek te geliştiriyor.bi de Mike Tyson'ın youtube'ta bir videosunu izlemiştim,yattığı yerde boynunun üstüne kalkıp iniyo falan.boyun şınavı yapıyodu heralde.ama tehlikeli bir hareket,senin yapmana gerek yok bence ve boynunun neresi zayıf göremedim,hatta kilona göre çok iyi duruyo. vücudun da yazdan yaza çalışıyo olmana rağmen gayet iyi.bicepsler,göğüsler iyi duruyo.arkadaşların da dediği gibi yazdan yaza değil de bu sporu sağlık için yaşam biçimi haline getirip haftada 3-4 gün salonda veya evde çalışırsan ve iyi beslenirsen istediğin vücuda ulaşırsın.imkanın varsa salonda çalışmanı öneririm başarılar

Son düzenleme: 1 Nisan 2009

Sayfayı Paylaş