Yazdırdığım Programım eksik var mı ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve wextor35 tarafından 29 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. wextor35

wextor35 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    3 ay oldu evde çalışıyorum, birine yazdırdım programı ama bana saçma geldi belki hiç anlamadığımdandır. Evde çalışıyorum; sehpa istasyon, halter setim ve yeterli ağırlık var. 3 ay kafama göre çalıştım, 3 ay sonunda program yazdırdım ama anlamadığım için anlayana soruyorum... Bu program uygun mudur? 3 ay oldu. Bana saçma gelen ön kola çok hareket yazmış, ayaklara da tekrarı 10 yerine 20 doğru mudur bu program; ve ay hesabına baktıgımızda çok az çalışmış olmaz mı bölgeler ?

NOT: LÜTFEN ANLAYANLAR CEVAPLARSA SEVİNİRİM VE ARADA GÖBEK VE BİLEK HAREKETLERİ VAR YAZMADIM

1. GÜN

GÖĞÜS HAREKETLERİ SET TEKRAR

Bench Press 4 10

İnchline Bench Press 4 10

Bench Dumbell Fly 4 10

Butter Fly 4 10

ÖN KOL HAREKETLERİ

Standin Barbell Curls 4 10

İncline Bench Dumbell Curls 4 10

Hammer Curls 4 10

ıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı ıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı ıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı
    1 GÜN DİNLENME
    ıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı ıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı ıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

2. GÜN

KANAT HAREKETLERİ SET TEKRAR

One Arm Dumbell Rowing 4 10

Dumbell Pullover 4 10

OMUZ HAREKETLERİ

Shoulder Press Machine 4 10

Dumbell Shrug 4 10

ıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı ıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı ıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı ıııııııııııııııı
    1 GÜN DİNLENME
    ıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı ıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı ıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı ıııııııııııııııı

3. GÜN

ARKA KOL SET TEKRAR

Lyin Barbell Triceps 4 8

Lyin Dumbell Triceps 4 8

BACAK HAREKETLERİ

Squat 4 20

Hack Squat 4 20

BALDIR HAREKETLERİ

Seated Calf Raises 4 20

PROGRAM TEKRARI VEYA DİNLEN 1 GÜN

2. flyod

flyod Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    bakü
    Öncelikle birisi sana yardımcı olmak için proğram yazmış ortaya çıkana ''saçma'' demek başlı başına saygısızlık. Bilmediğin bir konuda birisi sana yardımcı oluyorsa ortaya konulana saçma demek yerine aklına yatmayan noktaları direkt muhatabına sorsan daha doğru olur kanısındayım. hem bu şekilde aklındaki soru işaretleri de kalkar.
    Gelelim proğramına
    ayak çalışamazsın tarak mı geliştiriyorsun onun adı bacaktır.
    Göbek dediğin bölgeye de karın dersen daha güzel olur.
    anlamıyorsun ya o yüzden yazıyorum sana bunları.
    Kendinle tezatsın farkında mısın? Ön kola çok hareket yazmış diyorsun bununla da kalmayıp ay hesabına göre çok az çalışmış olmaz mı bölgeler diyebiliyorsun.
    Aşağıya bacaklarına bir bak o kaslara 10 tekrarı yeterli görüyor musun da 20 ye çok diyorsun.
    Arka kola bir hareket daha ekledikten sonra bu proğram senin işini görür.

3. wextor35

wextor35 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    sağol pek güvenmediğim biri arkadaşım kendi yazdı bilgisi yeterli yetersiz tam bilmiyorum teyit etiriyem dedim. yorumlara devam arkadaşlar :)

4. plajyolu.41

plajyolu.41 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Göğüs gününe üst göğüs eklemelisin bence. Programda yinede eksikler var sadece bu değil.

Sayfayı Paylaş