Yaz'a supplement kombinasyonu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve stinq89 tarafından 7 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. stinq89

stinq89 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Konya
    Selam arkadaşlar yaza supplement kombi yapmak istedim şuan 4-5 supplement alacak param olduğu için şimdi almak istedim yaza o para kalmayabilir protein ,gainer, glutamin, bcaa, kreatin bunları almak istiyorum amaç kilo almak kas kütlesi ve hacim eksik bi supplement varsa söyleyin lütfen . Şuan bu saydıklarımı alsam yaza kadar bi bozulma olur mu yoksa sorun olmadan yazın kullanabilirmiyim

2. akaBarbo

akaBarbo Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa
    Aldığın sitelerde zaten son kullanma tarihleri yazar. İndirimli değil normal satış fiyatından veriliyorsa zaten ortalama 1 sene kadar kullanımı vardır sende ne zaman kullanmaya başlıcaksın ve aldığın üründen kaç porsiyon çıkacak ne zaman bitecek buna göre hesap yapabilirsin.(Örnek: skt:02/2015 sen 06/2014te başlıcaksın 100 porsiyonluk creatine aldın. 1 ay kullan 1 ay bırak yapacaksın diyelim. 1 ayda 30 porsiyon kullansan 01/2015te ürün bitecek yani alabilirsin.)

Kombinasyon kilo ve hacim için uygun görünüyor tabi daha deneyimli arkadaşlar cevap verecektir.

stinq89 bunu beğendi.
  3. stinq89

stinq89 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Konya
    Teşekkürler son kullanmam tarihlerine uygun olarak kullanıcam ona dikkat ediyorum

Sayfayı Paylaş