Yaz'a hazırlık ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve player06 tarafından 18 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ayıbogan

ayıbogan Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    ağır bas protein ağırlıklı beslen karbonhidratı olabildiğince az al yağ hayatından kısmen de olsa çıkar diet yap

2. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Bende aynı dertten müzdaribim. Definasyon döneminde haftanın kaç günü body kaç günü cardio yapılmalı? Her gün body bölgesel+ cardio mu yapılmalı. Öyleyse sıralama nasıl olmalı. Cardioyu interval olarak yapmamız lazım diye biliyorum. İntervali cardioyu body'den sonra mı yapmalı önce mi? Haftanın kaç günü dinlenilmeli?

3. MRT-CLK

MRT-CLK Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    az kilo cok tekarar kas yikimini yada yanmasi soz konusu degil neden derseniz ben yarisma yaptim bir kere 6. ligim var 92 kilo klassikte yaristim boy 183 97 kilodan 92 ye dustum ve define de inanilmaz buyudum 92 kiloluk halim 97 den daha buyuk oldu nedeni ve nasil oldugu nu acikliyim her 2.5 saaate 30 gr protein ve kilona gore kilo basina 1-1/5 gram karbonhidrat aldigin zaman inanin ne kasinizi yakabilirsiniz nede ufalirsiniz sadece dikkat edilecek konu idmandan sonra kas yikimini durdurmak icin alinan karbon hidrat a dikkat edin !! az kilo cok tekrar vucudunuzun hizli bir sekilde isinip yag yakimini hizlandiricaktir zaten define ye giren insanin kaslari buyuk tur adale yagi yakar nelkadar cok adele okdar yag yakimi demekyag enerji demek hepsi zincirlemedir proteini eksik etme karbon hidrati eksik etme ve cardionu en sona birak !!

Sayfayı Paylaş