Yaza el bombasıyla gırenler? :D

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve mjacksonwithus tarafından 17 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    gecende bir konuda hakan90 arkadasım bana yazmıs '' yaza bomba gibi gircegine inanıyorum '' diye. Tabi askere gidicez hakan90 ın bundan haberi yok =).

Yaza bomba gibi degilde , el bombası ile girenleri merak ettim.Acaba 2 tertip kac kisi yollıyacagız forumdan askere ? :D

Mayısta ben gidiyorum baska giden arkadaslar varmı?

2. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Günde 4000 kalori ile beslenirsiniz artık. Hatta komando olursanız 5000 kalori... Resmi tatil günlerinde ise bunların 1,5 katı...

Göreve bağlı değişen bir durum olsa da iyi spor yapabilen adam askerde sağlam vücut yapabiliyor. Gideceklere şimdiden hayırlı tezkereler...

mjacksonwithus bunu beğendi.
  3. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    haberim yoktu gerçektende olsun asker sonrasında devam hatta askerdede devam :) benim geldi tecil ettirdim ama okuluda dondurdum kaçak modundayım açıkcası ama 1-2 yıl daha gitmeyi düşünmüyorum öss sınavına 4. kez gireceğim farklı bölüm yazmak için :) şimdiden askerlerimize hayırlı teskereler..

ercan41 ve mjacksonwithus bunu beğendi.
  4. SForever

SForever Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Her yerde başınıza değişik şeyler gelir. Yan bölükteki adamlar istedikleri gibi yemek yeyip doyabilirken siz açlıktan kıvranabilirsiniz. Benim olduğum yerde sabah kahvaltısı 3 zeytin ve 1 tereyağı. 1 dilime sürülebilecek kadar çıkardı. Yada 3 yeşil zeytin 1 yumurta.

Askerde vücut yapmayı falan düşünmeyin , olabildiğince sağlığınızı iyi tutun kendinize dikkat edin ve sapa sağlam dönün yeterli. Öyle bir yere düşersiniz ki spor salonunuz bile olur istediğinizi yaparsınız ama öyle de bir yere düşerseniz ki 3 dakika yıkanabilmek için Allah'a dua edersiniz.

Artı yaz aylarında askerlik yapmak zordur umarım rahat yerlere düşersiniz.

5. army1010

army1010 Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    izmir
    Allah yardımcınız olsun.Güle güle gidin güle güle gelin.Hayırlı tezkereler olsun.

Sayfayı Paylaş