yaza baklavalar

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve YeniYetme@ tarafından 9 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. YeniYetme@

YeniYetme@ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul

evet abiler ben spora tam 6 ay önce 100 kilodan başladım ilk formdan cardio yapma tavsiyeleriyle başladım 3 ayda 17 kilo verdim o ara kas çalışmalarımda var hiç bir toz vs kullanmadım günlük 15 beyazını yumurtanın ve yarım kilo gögüs haşlama tavuk yedim ağzıma şeker sürmedim son aya kadar basit şeker kastım şuan ki kilom 81 oldu şimdi sorum şu şekilde mart nisan mayıs ayında 3 ayda yağ oranımı çok aşağılara çekmek istiyorum tahminimce %22 lerde falan bana çok sert bir pogram önerirmisiniz keza benim kafamda şu şekilde doğru mu siz onaylayın sabah uyandığımda şekersiz yulaf süt öğlen öğlen yarım kilo tavuk 15 yumurta akşam 100 150 gr makarna yağsız tuzsuz ketçaplı yemekten 1 2 saat sonra 2 mandalina 1 elma 1 muz yani bir porsiyon meyve diğer günler içinde değişiklik olarak sıkıldığımda sabah yulaf yerine 300 gr lorlu 5 yumurta kırılmış yağsız öğleni değiştirmem asla akşam makarna yerine günlük yenen ne varsa meyve yerinede arada sütlü tatlı sağlıklı olur değil mi bana uygundur sanırım. birde tatlı krizinde haftada bi kez bozuyorum dayanamayıp ve acaip pişman oluyorum örnek olarak haftada birkez çikolata bitterli yiyorum pek etkilemez sanırım beni hazır program yerine kendimiz kafamızda ki programı uygulamak doğru mudur ?

Sayfayı Paylaş