yaz sıcagında antreman yapmak zaralımıdr

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Kocyumurtası tarafından 9 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    mrb ben mersınde yasıoyrum malum buralar asırı sıcak saat 6-7 gıbı spor salonuna gıdıorum ama cok sıcak oluor bu yuzden agırlıklıgı arttıramıyorum definisyon yapıyorum cok tekrar normal agırlıklarla zayıfladıgımı farkettım acaba kas oalrakmı gıdıo yaglarım mı gıdıor dıe aklımda soru ısaretıı olustu bu sıcaklarda antreman yapmak ve nemlı bır yerde terledgnız ortamda antreman yapmak ıyımıdr kaslarımız erırmı bunu soruyorum sevgılı arkadaslar boy 1.94 kılo 82

2. Brachialis

Brachialis Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Dengeli beslendiğin sürece kolay kolay kas kaybetmezsin.Eğer kısa sürede zayıfladığını görüyorsan bu yağdandır ya da su kaybındandır.Yeterli protein alıp kanında protein olduğu sürece kas kaybı olmaz.Ancak uzun süre aç kalmak ve özellikle aç spor yapmak ve sonrasında yeterli protein almamak neden olur.
    Eğer 1 ay spor yapmak yerine yapmazsan emin ol daha zararlı çıkarsın.Bunun yanında su alımını arttirırsan sorun yaşamazsın.

Sayfayı Paylaş