yaz programı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ghost_93 tarafından 13 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ghost_93

ghost_93 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba ben 17 yaşındayım boyum 173 kilom 75-80 arası bir değer. Elimde 8 kg dumbell var ve bir de bisiklet(normal yolda giden) okuln 2.döneminde bir arkadaşımın yazdığı bir programla vücut çalışmaya başladım fakat çok disiplinli değildi. Yazın kilo verip, vücudumun düzgün bir şekle girmesini istiyorum. Bunun için elimdekiler yeterli mi ve kardio(bisiklet) ile vg'yi güne nasıl yaymalıyım?

2. ghost_93

ghost_93 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bi yardım edeydiniz illa pm mi atalım?:(

3. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ezbere program verilemez ki.Evde VG yapacaksan forumda nasıl çalışılacağı konuları var,onları uygulayabilirsin.Ayrıca program isterken vücut resimlerini eklemen lazım,spor geçmişini vs. spor hayatınla ilgili bilgileri vermen lazım ki sağlıklı bir program verilebilsin.Ayrıca kendini iyice tanıtmadan PM atsanda cevap alabileceğini sanmıyorum...

4. ghost_93

ghost_93 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben program istemiyorum zatenduh forumda flexor'un eklediği programı uygulamaya başladım. Sorum şu hergün cardio yapmalı mıyım? Bildiğim kadarıyla vg den sonra cardio kas kaybına neden oluyodu. Sabahtan vg akşamüstü cardio yapsan olur mu?

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Valla ben yazın yazlığa gıdıyorum bol bol yuzuyorum haftada en az 4 gun yuzuyordum.yemegımı artırdım yazın babamın yanında hep kebap yapardı yaz gunu ona ragmen 6 kg verdim bence ımkanın varsa denıze gıtmeye sureklı gıt hem yuzmede genel olarak vucut calısır hemde cardıo yapmıs olursun hemde eglenırsın yazın en ıyısı bu gibi

Sayfayı Paylaş