yaz dönemnde beslenme??

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve marthel tarafından 27 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Ben hazirana 72 kilo olarak girdim ve biraz önce tartıldm 68 kiloyum!!O kadar canım sıkıldı ki...1 ayda 4 kilo nası verebilirim?Beslenmemde sorun yok hergün makarna et meyve fln yiyorm yani herzamanki gibi besleniyorum fakat bu ay spora ara verdim sırf havalar çok sıcak kilo kaybetmym die.Sormak istediklerime geliyorum.Bu kaybettiğin 4 kilo sıcaklarla alakalı olabilir mi yani su kaybı nedeniyle filan?Sizce spora başlamalı mıyım?Sporu bıraktığım için mi bu kaybı yaşadım?Beslenme düzenimde yaza özel nası bi değişiklik yapmam lazım?Bide acaba herkes yazın böyle bir kayıp yaşıyor mu fazla dert etmemeli miyim?Daha fazla erimek istemiyorum yardımlarınızı bekliyorum...

2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    spora ara verme mantığını doğru bulmuyorum..
    spora ara vermek yerine idman süresini kısa tutabilirsin..
    forumu iyice okuduysan şunu görmüşsündür: başlarda kilo alma sorunu yaşayan bazı arkadaşlar bu spora başladıktan sonra rahat bir şekilde kilo almaya başladılar.. sporu bırakınca ise aldıkları kiloları hızla verdiğini söyleyen birçok üye var..
    senin durumun da benzer olabilir..

tabi yazın sıocaklardan kaybedilen suyun yerine konmaması durumunda hem kilo kaybı (su kaybı) hem de bazı sağlık sorunları başgösterebilir.. su alımına dikkat etmelisin..

yazın birçok insanın sıcaktan iştahı olmuyor.. bu durumda tamamen doğal olan ek besinlere yönelebilirsin.. (tabi ek besin kullanmana yönelik tavsiyem son çare olarak tüketmen yönündedir) mesela öğün aralarında soğuk süt ile gainer veya protein tozu kombinasyonları tüketmen kilonu korumana yardımcı olacaktır..

3. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    yazini okuduktan sonta bgn kayıt yeniledim umarım kısa zamanda toparlanırım teşekkür ederim tavsiyelerin için

4. Striker

Striker Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    bnm haftada 3 gün antreamnım oluyo saat 17:30 da yemeği en son en zaman yemeliyim ?

Sayfayı Paylaş